Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden nap tiszta pizsamát...

Minden nap tiszta pizsamát adok a Gyerkőceitekre?

Figyelt kérdés
Minden nap tisztát kap, vagy esetleg több estén is ugyan azt veszi fel? (Csak esti alvásra gondolok!)

2012. dec. 29. 22:05
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
pizsamában és köntösben reggelizek,a fiam pizsiben isz kakaót húúú hatalmas bűn
2012. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
*iszik
2012. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:

szerintem akkor is igénytelenség,ha egy felnőtt 2-3 hetente cserél pizsamát.a bugyit nem naponta cseréled?a pizsama is hozzáér a nemi szervedhez,hátsódhoz,az ember lehet izzad éjjel,nálunk pl a panelban 26 fok van,majd megsülünk,nyári takaróval takarózunk

az én fiam nem hord éjjel gatyát,nem is kell,hagy legyen szabadon,ezért neki is hozzáér mindenhez a pizsi,izzad stb.ezért a 2-3 kell.11-12 órát van rajta a pizsi,hétkor fürdik,reggel 7-8-ig pizsiben van

2012. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
mondtam hogy félre írtam nem 2-3 hetente,hanem 1-1,5 hetente de van hogy 2 nap után megy a szennyesbe ez sok mindentől függ,és nem igénytelenség,kimondta,hogy mindig 2 részes pizsibe alszom és nem bugyiban és pizsi felsőben? a kérdést a pizsire értették,ha 1 hetente cserélek pizsama felsőt és semmi gond vele azzal nincs probléma a bugyit meg mindennap cserélem
2012. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

Annak, aki felháborodott azon, hogy a 20 hós kicsi pizsamában iszik kakót, akkor ezen háborodjál. Kislányom 2,5 éves, és képzeld, reggel abba issza meg a reggeli tejitalt. Este ha kér kakaót, akkor azt is pizsamába kapja. Sőt, én is pizsamában és köntösben vacsorázok. Pedig elmúltam 30. Nem azon múlik, hogy van-e rendszer vagy nem. Reggel kelés után nem cserélek rajta ruhát, mert ébredezik, megissza a tejet és utána kap tiszta ruhát nappalra. Este fürdés után van a vacsora, mert neki így jó. Nem kéne megjegyzést tenni arra, aki máshogy csinálja mint te. Függeltenül hogy hány gyereked van és hány évesek.

Ha leissza este magát - akkor már bögréből iszik - én is tiszta pizsamát adok rá, ha én leeszem/iszom magam, én is tisztát veszek, és nem hordja se a gyerek, se én 2 hétig a pizsamát.


Az egyik előző válaszoló voltam.

2012. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

2 oldalon írtam még, az vagyok a sajátját is minden nap cseréli :)

mondjuk ezt a kakaózás dolgot pizsiben én sem értem, hogy mi a gond vele :)

én 30 éves vagyok, de a kávémat pizsiben iszom meg reggel, majd megyek zuhanyozni és akkor veszem le...

a gyerekem is ezt csinálja, sőt, van, hogy délben még pizsinaciban van mert szereti, azt mondja, hogy kényelmesebb abban fetrengeni mint szabadidőben, olyan vasárnapi hangulatot ad nekem is ez :)

2012. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Nálunk hétvégén a reggeli tej, maci kávé pizsamában van, így lehet foltos. Hét közben bölcsibe megy, akkor ébredés után öltözés, ott eszik. De amikor itthon vagyunk, én is pizsamában reggelizek, a kávét is abban iszom. Szerintem ennyi belefér, amúgy meg erre való a mosógép. :)
2012. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
74%

1-1,5 hét

2-3 hét

hogy lehet ezt félreírni.ráadásul kétszer is így írtad.azt írtad,hogy a gyereken két hetente fogod,mert te is 2-3 hetente szoktad a tiédet.

csak elolvastad a válaszokat,és rájöttél,hogy elég durva,hogy te 2-3 hétig alszol egy pizsamában.azt meg nem tetted hozzá,hogy bugyiban alszol,és pizsama felsőben.na mindegy,nem akarok én ezen lovagolni,de nekem fura,hogy egy nő hogy tud 3 hétig egy pizsamában aludni.

2012. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

Hát tényleg nemtudom mi baj van azzal ha a gyerek még pizsiben issza a kakaót reggel!

Egész héten reggelente korán kelünk,rohanunk bölcsibe,én munkába stb!Hát könyörgöm olyan jó mikor hétvégén reggelente kelés után még kómásan félig álmosan összebújunk a nappaliba és mesenézés közben beszürcsöli a kakaóját a 2,52 évesem.Hátha leissza magát hát leissza, na akkor mivan?,majd kimossa a mosógép de ettől az összebújós kakaózós reggelektől nem fogom megfosztani magunkat!

Istenem szerencsétlen gyerekeid sajnálom,hogy félig van kinyílva a csípájuk és úgy kell nekik kijönni a szobájukból,hogy már puccparádéba vannak vágva!Hát gratulálok,nem lehet néha eltérni egy kicsit a szabályoktól????

Úristen Anyám volt ilyen kegyetlen és sarkos gyerekkoromban,ő addig nem engedett be a házba minket míg odakint a teraszon bugyira nem vetkőztünk mert bevisszük a koszt a lakásba...

2012. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

Én pedig azt a gyereket sajnálom, akinek az "összebújós- mesenézős-kakaószürcsölős" reggeltől feltételezed a lelki békéjét, és azt gondolod ezzel most milyen harmónikusan telik a reggel. Falra mászok az ilyen kreált dolgoktól, amit azért csinálunk, mert "hú de hangulatos, és mert különben is mindenki így csinálja".

Nálunk hétvégén a reggelek közös játékkal telnek, mindegyik gyerek összegyűlik egy szobában és együtt játszanak akár fél 10 - 10 -ig is. Akkor maguktól felöltöznek és kimegyünk reggelizni. ÚÚÚristen, mennyire szeretethiányos, sivár reggelek, nem ihatnak pizsamában kakaót szegány gyerekek. Ja, és mesét sosem néznek, max a laptopon 2 -3 hetente egy - egy kedvencet.

És levetkőznek az előszobában, ha az udvaron voltak, és koszosak - nagyon kegyetlen vagyok, látnád szegény lelki sérült gyerekeimet...

2012. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!