Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden nap tiszta pizsamát...

Minden nap tiszta pizsamát adok a Gyerkőceitekre?

Figyelt kérdés
Minden nap tisztát kap, vagy esetleg több estén is ugyan azt veszi fel? (Csak esti alvásra gondolok!)

2012. dec. 29. 22:05
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Nem sajnállak le egy szóval sem mondtam,csupán az zavart ahogy kiosztottál,mert hogy nálam biztosan nincs rend.nem sajnálok le senkit és nem akarok semmilyen Team részese lenni,csupán utálom,mikor leszólnak,úgy hogy nem is ismernek,amúgy én nagyra becsülöm azokat akiknek sok gyermekük van és rendesen szépen nevelik őket,nem pedig lesajnálom,azt viszont nem szeretem mikor ki akarnak oktatni és úgy gondolják mivel nekik több van nekem csak egy biztosan mindent jobban tudnak.Amúgy nevetséges,hogy egy ártalmatlan kérdésen ennyit lehet vitatkozni,és jobb neki menni a másiknak,hogy mit csinál a pizsamában és mennyi ideig hordja,mint normálisan elbeszélgetni.
2012. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Annak, aki felháborodott azon, hogy a 20 hós kicsi pizsamában iszik kakót, akkor ezen háborodjál. Kislányom 2,5 éves, és képzeld, reggel abba issza meg a reggeli tejitalt. Este ha kér kakaót, akkor azt is pizsamába kapja. Sőt, én is pizsamában és köntösben vacsorázok. Pedig elmúltam 30. Nem azon múlik, hogy van-e rendszer vagy nem. Reggel kelés után nem cserélek rajta ruhát, mert ébredezik, megissza a tejet és utána kap tiszta ruhát nappalra. Este fürdés után van a vacsora, mert neki így jó. Nem kéne megjegyzést tenni arra, aki máshogy csinálja mint te. Függeltenül hogy hány gyereked van és hány évesek.

Ha leissza este magát - akkor már bögréből iszik - én is tiszta pizsamát adok rá, ha én leeszem/iszom magam, én is tisztát veszek, és nem hordja se a gyerek, se én 2 hétig a pizsamát.


Az egyik előző válaszoló voltam.



A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.

2012. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Magyarázd már meg, hogy hol "ömlengtem" a harmonikus reggelről? Neked van nem is kicsi szövegértési problémád. Leírtam, hogy ébredezik, miközben issza a tejet.
2012. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:

Húúha...:)) Kicsit nagy lett itt a forgalom. Nem gondoltam volna,hogy ekkora vitát lehet szítani, egy sima aprósággal foglalkozó kérdéssel!


Én inkább nem is folynék bele, bár elég érdekes 1-2 hozzászólás az tuti! :))


B.U.É.K Anyucik! :)

2012. dec. 31. 15:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!