Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden nap tiszta pizsamát...

Minden nap tiszta pizsamát adok a Gyerkőceitekre?

Figyelt kérdés
Minden nap tisztát kap, vagy esetleg több estén is ugyan azt veszi fel? (Csak esti alvásra gondolok!)

2012. dec. 29. 22:05
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
1-2 hét akart lenni elírtam,igen igényes vagyok képzeld ha nem izzadok bele tiszta a pizsama jó az illata mi a francért tenném pár naponta a szennyesbe??
2012. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
0%
Ez a 3-4 naponta pizsit cserélek - nagyon meglepett. Most komolyan ha kakaófoltos a gyerek pizsije sokan lecserélik? Nem vagyok igénytelen (bár itt most annak tűnhetek), de hacsak nem beteg a fiam én kb. 2 hetente cserélem.
2012. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
Ja, áprilisban lesz 5 éves.
2012. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg választ! :)


1 hét nekem is soknak tűnik. Bár annyi ideig ki sem bírná,mindig történik valami. Én maradok a 2-3 napnál! :)

2012. dec. 30. 16:47
 25/54 anonim ***** válasza:
Én az a válaszoló vagyok aki naponta cseréli.A válaszokból rájöttem,hogy talán babafüggő is.Azt nem írtam,hogy az én kisfiam amikor elalszik rögtön megizzad mindegy mennyire takarom be.Amikor felsír és kiveszem érzem nyirkos a pizsi.Többnyire többször kel éjjel és másodjára már nem szokott nyirkos lenni.De akkor is tudom hogy beleizzadt hiába van jó illata a pizsinek és nincs baleset vele.Így talán érthető hogy miért kap naponta másikat.Ezért nyilván ha valakinek nem ilyen izzadós a picije elég 3-4 naponta cserélni.Ez olyan mint az ágynemű.Minden vasárnap húzom.Nem koszos de magunknak is cserélem olyan jó a frissbe feküdni.
2012. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
16%

Én azt nem értem, hogy lesz kakaó és egyéb étel -ital folt a pizsamán?

Mind az 5 gyerekem este fürdés és fogmosás után felveszi a pizamáját, és megy aludni (hogy jön ide kakaó?)

Reggel addig nem jönnek ki a kohyhába, amíg át nem öltöztek (hogy kerül rá reggel kakaó?)

Hetente cserélek pizsamát nekik.

2012. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és 6 év alatti mid az 5 gyerekem, mégis tudják,hogy nem eszünk - iszunk pizsamában, átöltözve jövünk ki a szobából.
2012. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:

hát te szuper vagy................,én adok reggel kakaót neki miután áthozzuk az ágyunkba 20 hónapos,majd ha nagyobb lesz akkor nem fog pizsamában kakaót inni

nem tudom miért baj ha 2-3 naponta cserélek ha tiszta marad,én meg hetente cserélem a sajátom,ha nem izzadok bele meg jó illatú,ennyi gyerekes válaszolót

2012. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
18%

Hát, látod ez a baj, hogy 20 hónaposan még nincs rendszer, hogy pizsamában nincs evés - ivás.

Később nehéz lesz rászoktatni! Én szuper vagyok, mert idejekorán rendre szoktattam a gyerekeimet.

2012. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
van rendszer és szerintem semmi baj azzal ha 20 hónaposan pizsamában kakaót iszik
2012. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!