Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől van az, hogy az utóbbi...

Mitől van az, hogy az utóbbi időben nem szereti a saját ágyát? Eddig nem volt gond.

Figyelt kérdés
Majdnem 4 éves, ősz óta ovis. Az ágya az enyém mellett van, de külön, "leválasztva", kifelé is támlás az ágy, csak egy helyen tud lemászni. Már majdnem egy éve így van. Este lefekszik, hajnal felé, amikor ébred, átjöhet mellém. Most pár napja minden este és délután megy a harc, hogy mellettem akar aludni, aztán egyszer csak egy pillanat alatt elalszik. Nem értem...
2013. jan. 2. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Nem az ágyát nem szereti. Téged szeret, mert melletted érzi magát biztonságban. Hagyd, engedd neki.
2013. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha több időt töltenénk úgy napközben hogy nem csak ezt-azt csinálunk, hanem tényleg együtt tudunk játszani, akkor esetleg jobb lenne este?
2013. jan. 2. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Az ovi nagy változás lehet neki, próbáljatok meg ovi után minél több minőségi időt együtt tölteni, vagy ha házimunka van, azt is együtt csinálni, ne egymás "mellett", hátha így megkapná az anya- adagját és éjjel nem "pótolna":).

2013. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!