Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj ha 5 éves lányom még...

Baj ha 5 éves lányom még cumizik és este a kakaot cumisüvegböl issza?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Eléggé!De azt hiszem Te is érzed.

Mi lesz vele az iskolában???

2009. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

5évesen még énis cumiztam és cumisüvegből ittam, nem lett semmi bajom, agyilag se maradtam vissza(szerintem:D).

De azért próbáld majd leszoktatni, főleg hogy nemsoká már iskolába kell majd mennie:)

2009. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nappal nem kell neki a cumi csak éjszaka alváshoz.reggel magátol leteszi a polcra és nem is hiányolja.
2009. aug. 27. 13:14
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Akkor is.5 évesen cumizni.....

A lányom 6 hósan eldobta. :)

Meg a kakaót sem cumisüvegböl kelene innia.

Szerintem nincsen már sem cumira sem üvegre szügsége.Ne add neki oda.Bizti lessz egy kis cirkusz,de váltsd ki valamivel.

2009. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen! Baj!

5 éves gyerek már régen pohárból iszik!!!!

Miért hagyod?!

2009. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsonak irom.rendesen eszik,iszik a lányom,fürdik egyedül.oviba ügyes mindenbe(ovonő szerint okos,ügyes) és csak este lefekvés elött kéri a cumisüveget talán mert kishugátol látja.cumit is elalváshoz kéri de amint elalszik már nincs is a szájába.2 évesen már beszélt és 10hosan elindult szoval nincs semmi baj vele.
2009. aug. 27. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj a kisgyerekkel. Pláne ha kistestvére van. Ha nagy a korkülönbség, a nagyobban sokszor akarják úgy csinálni a dolgokat mint a kicsik. Mert akkor anya úgy foglalkozik velünk mint a kicsikkel.

Próbáld meg szerintem a nagy tesó érzetet erősiteni benne, hogy ő már nagylány és nincs szüksége ilyesmire.

Találjatok mondjuk egy olyan böbrét amit a kislány is szeret és amiért hajlandó letenni a cumisüveget. Amiért lelkesdik.

2009. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

én a mai napig iszok kakaót :)

nah jó 18 leszek és nem cumiból

amugy igen eléggé bj :S de ez van :)

2009. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat en nem tartanam jo otletnek a drasztikus,hirtelen megvonast inkabb csak szepen sorban egyszer azzal kezdve amit kevesebbet hasznal,s nagyon ovatosan elmagyarazva(esetleg kapjon valami ajandekot amit kivalaszt o es csereljetek el vagy jon a mikulas tegye ki az ablakba hogy helyette is hagyjon a mikulas ajandekot vagy ha megy hozzatok akkor kerje el cserebe valamiert vagy ilyesmi),mert ha drasztikusan elveszed feltekenyseg is kialakulhat,mert nem tudja feldolgozni hogy a tesonak megengeded es neki nem.
2009. aug. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen én is igy gondoltam. :) Mindent fokozatosan.
2009. aug. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!