Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, az 5 éves fiam...

Mit tegyek, az 5 éves fiam nem akar menni óvodába, minden reggel borzalmasan sír, hogy Velem akar maradni?

Figyelt kérdés
A fiam már egy hónapja ezt csinálja,szeretett oviba menni,de mióta elmentem dolgozni,és a Húga is Bölcsődébe jár minden reggel katasztrófa!Azt akarja,hogy itthonról menjek érte,pedig ugyanakkor megyek érte,mint mikor itthon voltam!Nem történt elvileg semmi az oviban ,mert ő sem mondja és az Óvónők sem tudják mi lehet!!!
2013. jan. 7. 08:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ki kell deríteni az okát,mert ha szó szerint ,,minden reggel borzalmasan sír már egy hónapja",akkor az nem semmiért van! Ha másként nem megy az ok kiderítése,én igénybe venném gyermek pszichológushoz segítségét,hogy ő tárja fel az okát,ha én nem tudom.Mindenképpen megtenném,hiszen nyilvánvaló,hogy valamitől szorong,fél,segítsége szorul a gyermek.
2013. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!