Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Evés problémák! Mit tegyek?

Evés problémák! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éves fiam szinte csak úgy hajlandó enni ha én adom a szájába.Tud enni egyedül is természetesen, de akkor 2-3 falat után nem eszik többet, ha viszont én még adom a szájába simán megeszik egy becsületes adagot.Valószínű nem a javát szolgálja ha etetem ennyi idősen, de nagyon keveslem azt a 3 falatot, amit magától eszik.
2013. jan. 7. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem etetném ha éhes megezsi ha nem odébb megy ne etesd mert 6 évesen is el fogja várni hogy valaki etesse elöbb utobb annyit fog enni hogy jolakjon
2013. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha éhesen marad, akár be is sztrájkolhat emiatt, de én nem etetném 3 évesen. Majd eszik, ha éhes. Egyetek együtt, az egész család, mindenki saját magát etesse. Annyit eszik, amennyit akar, de egyedül. Meg lesz az eredménye. Nem lesz baja, ha eleinte kevesebbet, sőt, akkor sem, ha egész étkezéseket kihagy! Ez csak lelki zsarolás a részéről, amit biztosan ügyesen csinál, de te vagy a felnőtt és ha végső soron jót akarsz neki, még idejében leszoktatod erről mert oviban éhen marad, ott nincs aki őt külön megetesse.
2013. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!