Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Borzalmas anya vagyok, mit...

Borzalmas anya vagyok, mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel éjszakás műszakom után vittem a gyerekeimet oviba,bölcsibe odaúton átmentem a másik sávba miközben állítgattam a fűtést ,még jó,hogy nem jött senki szembe velem.

Ahogy mentünk be az intézménybe és a kezemben a frissen mosott ovis-bölcsis ágynemű volt a másik kezemmel fogtam a kis bölcsisem kezét a lépcsőn felmenve rosszul fogtam a kezét ezért elesett,tiszta sár lett a kabátja és beütötte magát a lépcső élébe .Egy apuka segített ,akinek hosszasan magyarázkodtam,hogy bocsánat de éjszakás után vagyok és olyan vagyok mint aki részeg .


Veszélyben voltak a gyerekeim miattam,mert nem voltam stabil,szét voltam esve a fáradtságtól.


A férjem külföldön dolgozik,a nyugdíjas szüleim segítenek amiben tudnak .


2013. jan. 8. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem vagy rossz anya legfeljebb kimerült,néha néha más is beviheti gyermekedet a bölcsibe te meg pihizd ki magad. mert nem vezethetsz életveszélyesen!
2013. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom, nagyon rossz érzés lehet...:-(

A mentséged ami leírtál, fáradt vagy, és kimerült, teljesen érthető.

Én nem tudok okosat mondani, mert nappalos vagyok, de együttérzek veled, nehéz lehet nagyon...

remélem sikerül vmi megoldást találnod..

Minden jót!

2013. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem borzalmas vagy, hanem fáradt. Talán szedj valami multivitamint, a Supradin nekem nagyon bevált.

A rossz anyaság nem itt kezdődik, ne legyen lelkiismeretfurdalásod.

2013. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod, sajnos ezek a dolgok akkor is előfordulhatnak, ha kipihenten indulsz útnak. Lehet ez valami intő jel volt, hogy sokkal jobban figyelj oda, inkább egy kávéval több, mint hogy valamit ne vegyél észre.
2013. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
kimerült vagy. pihenj, amennyit csak tudsz.
2013. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy borzalmas anya, csak túl fáradt!

Próbálj meg minél többet pihenni, pláne napközben, amikor egyedül vagy és ahogy írták is, néha kérd meg a nagyszülőket, hogy vigyék el ők a gyerekeket oviba, bölcsibe. Ha egy héten csak 1 napot vinnék őt, már tudnál pihenni. Plusz hétvégén, áthívnád őket, amíg ők játszanak a gyerekekkel, Te addig aludhatnál.

Muszáj pihenned!

2013. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én 12 órás müszakban dolgozom, vagy nappal, vagy éjjel, 2 nap meló, 2 nap szabad,egy-egy éjszaka után nagyon fáradt vagyok és hasonló galibák velem is megtörtének. Ha tudod, egy-egy fárasztóbb éjszaka után,inkább kérd meg a nagyszülőket,hogy vigyék ők a oviba,bölcsibe a gyermkeid.

2013. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lennél rossz anya,ha ez nem is zavarna ami történt!!!

Nem vagy rossz anya,fáradt vagy,pihenned kellene vhogy többet,kitartás :)

2013. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
figyelj oda, de nem vagy rossz anya.. az nem itt kezdodik, mas harom gyerekkel csinalja egyedul, kulfoldon o a segitseggel. Mondanam hogy pihenj, dehat... En aztan igazan megertelek
2013. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én 24 órás meló után szoktam a gyerekeimet vinni, vagy még ügyeket intézni..... hát, na. Akinek nem tetszik hogy ilyenkor bénázok, azzal szívesen cserélek. És nekem még segítségem sincs, a férjem is látástól vakulásig dolgozik.

Az esés meg megtörténik akkor is ha nem fáradt az ember. Ettől nem vagy borzalmas anya.


Viszont a vezetésre nagyon figyelj oda! Én ha ilyenkor ülök autóba, márpedig muszáj, akkor mindent elintézek indulás előtt, értem itt a fűtés beállítás, zene elindítás, kezem ügyébe teszek cumit, innit, ennit az anyósülésre, hogy ne kelljen hajolgatni sehova. Ilyenkor sokkal lassúbb az ember reakcióideje, hamar megvan a baj.

2013. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!