Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik bölcsődébe írassuk a...

Melyik bölcsődébe írassuk a gyereket?

Figyelt kérdés
Fiam lakcímkártyáján az szerepel hogy a X. kerületbe lakik de nem ott él hanem kókán. Azt szeretném hogy a X.kerületi lakásba jöjjenek ki a bölcsődéből. Ezért budapesten elkezdtem keresni bölcsődéket de nem tudunk meg egyezni a párommal. Nem engedi hogy a X. kerületbe írassam. Én azt szeretném hogy minél messzebb legyen a szmogtól bűztől szép zöld környezetbe legyen. De ő pont olyan bölcsődéket választott ami nem felel meg nekem.(Krisztinavárosi bölcsőde XII. kerület, Lovas úti Bölcsőde I. ker., Iskola utcai Bölcsőde I.ker.). Arra gondoltam hogy akkor inkább maradjunk közel kókához csak nem tudom hogy van rá lehetőség úgy hogy a X.kerületben él. Lehet azt hogy mondjunk sülysápra vagy gyömrőre íratom de budapestre a X.kerületbe kéne kijönniük a bölcsiből? Ha nincs erre lehetőség akkor tudnátok valami szép bölcsődét ajánlani? (Önkormányzati)
2013. jan. 14. 19:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát nézz körül - kizártnak tartom, hogy nincs levegőzés Sűlysápon - és az levegőbb levegő, mint Kőbányán vagy az I. ker-ben... Amelyik közeli szimpatikus, oda bekéred a kicsit -szerintem csak Bp-en nincs hely-de ott tisztázhatod.
2013. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én bevallom nem nagyon értem a gondolatmenetedet :(

eleve ott kezdpdik, hogy a gyereked kókán lakik, de nem oda akarod kihívni a dadusokat. miért??? ők pont azért mennek ki a gyerek OTTHONÁBA, hogy megnézzék, ott hogy viselkedik! ez egy másik helyen eleve nem jöhet létre, nem értem komolyan :)


a másik, meg nem oda íratod a gyereked ahova akarod, főleg pesten ahol telt ház van. oda írathatod ahol laktok és be vagytok jelentve (tehát most konkrétan egyik bölcsibe se írathatod be, mert nem oda van bejelentve ahol él, minimum egy ideiglenes lakcím kell, de nekünk pl. azt se fogadták el, állandót kellett csináltatni) és oda ahol dolgozol.


Te hol dolgozol?

a többi kerületet ne is nézzétek. de amúgy a másik amit nem értek, hogy ha kókán laktok hogyan került szóba az I. kerületi bölcsi? ahhoz egész pesten naponta 2x át kéne cibálni a gyereket, napi 2-3 órát elvennétek az életéből, nincs az a szuper bölcsi amiért ez megérné!

2013. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok :)

csak most nézem, I. kerület még hagyján a XII. kerhez képest :D ahhoz nem csak pesten, de még budán is át kell menni.

nem értem... :(

2013. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bakker Te Kókáról akarod hordani a gyereket az I. meg XII kerbe bölcsibe, mikor 5 percre van a legközelebbi??? húúú, hát nem vagy semmi!!!!


Én örülök neki, hogy 2 percre van a bölcsi és nem kell magammal vonszolnom Pestre, majd onnan hulla fáradtan hazavonszolnom (mi is agglomerációban élünk).

Ez az egyik, a másik nem körzeti bölcsi Pesten tuti, hogy nem veszi be, néha még a körzetis is necces, mert annyi a gyerek, mint égen a csillag, és ehhez képest nagyon kevés a bölcsis hely.


Szóval én első körben a körzetisnél érdeklődnék, hogy van -e egyáltalán hely, mert ha ott nem írattad még be, vagy legalább egy szándéknyilatkozatot nem töltöttél ki, hogy járni szeretne, lehet oda sem veszik fel.


Szép dolog, hogy a legjobb bölcsit szeretnéd a gyerkőcnek, nyilván mindenki ezt szeretné a sajátjának, de sajna amíg vérre menő harcok folynak a bölcsis helyekért, ez esélytelen, és a közeljövőben a helyzet nem is nagyon fog változni.

2013. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze bárhova beírathatod csak nem fogják bárhova felvenni, ez nem így működik ahogy te gondolod.
2013. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!