Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 2 éves is katonás sorba...

Más 2 éves is katonás sorba rakja az autóit, vagy ez kizárólag autista tünet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 00:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Ez miért lenne autista tünet?
2013. jan. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is kínosan sorba rakott mindent, még 2,5 évesen is. A babáit, kanalakat, krumplikat, stb.. Nekem a bölcsiben egyszer mondta is a gondozónő, hogy "állandóan sorba rak, és ez nem jó". Ekkor rákérdeztem egy gyógypedagógus anyukára, hogy miért nem jó? Ő mondta, hogy ez egy tipikus autisztikus tünet, de (mivel ismerte az én kislányomat) mondta, hogy nekünk ettől nem kell tartani, mert akkor más jelei is lennének.. Ekkor kicsit megnyugodtam. És tényleg semmi baj. Már 4,5 éves a lányom.
2013. jan. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Közeli ismerős kislánya is csinálta ezt, már iskolás, de hála Isten 100%-osan egészséges, úgyhogy ettől sztem se kell megijedni.
2013. jan. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az en Kisfiam is szereti szepen sorba rakni a vonatait mikor jatszik. De nem csinalja mindig ujra es ujra ugyanazt ugyan azzal a mozdulattal - egy ismeros anyukanak autista a kislanya es o modszeresen ezt csinalta 2 evesen.
2013. jan. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én betegesen rendmániás vagyok, mindent szépen, sorban teszek a helyére. 2 éveseim már hónapok óta ugyanezt csinálják.
2013. jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus miért lenne ez autista tünet? Ezt már túlzásnak tartom. Minden gyerek szeret rakosgatni, szétválogatni, a lányom még négyvesen is hosszú sorba rakja az állatait, és akkor mi van? Ez kis túlzással olyan feltételezés, mintha azt mondanád, az autisták mind lélegeznek, az én gyerekem is lélegzik, akkor ő is autista?
2013. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, garázsosat játszik. A Garázsba sem egymás hegyén hátán van az autó. Ne beszélj a gyerekbe olyanokat ami nincs mert az legalább olyan ártalmas.
2013. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
dzsízösz! ez a legújabb divat, h mindenki autistának látja a gyerekét??? Az értelmes, logikus gondolkodású gyerek is már az, mert nem rendetlen? Elképesztő! Egyébként a fejlettebb értelmi képességű emberek sokszor mutatnak autisztikus tüneteket, pl tudósok..., de attól még közel sem autisták, és pl a gyerekeim is szőkék, de nem vagyunk svédek!!!!
2013. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igazad van utolsó szinte minden nap van 3-4 ilyen kérdés.
2013. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi a "baj" nem kell rögtön autizmusra gondolni, annak azért más tünetei is vannak. Az én fiam 2 évesen csinálta. Nagyon jól elszórakozott azzal, hogy először egymás után pakolta az autókat, majd szépen egymás mellé, és addig variált, míg szerinte nem lett tökéletes a sorrend. Nem autista.
2013. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!