Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen lehet a gyerek...

Hány évesen lehet a gyerek zeneoktatását (bármilyen hangszeren) kezdeni?

Figyelt kérdés
Kislányom 19 hónapos, de nagyon "muzikálisnak" tünik, zenére táncol, csörgőzik, stb...

2013. jan. 19. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyien idösen mindegyik gyerekek ugyanezt csinálja. Az enyèm is nagyon szereti a zenèt-táncot. Nagycsoport vagy a suli elsõ osztály,szerintem ennèl hamarabb nem kell.
2013. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Énekelj neki sokat, az az alapja minden zenének, ha előtte szép tisztán énekel.
2013. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre csak hallgassa és élvezze gyerekként a zenét. És akkor érdemes elkezdeni hangszeren oktatni, ha benne felmerül az igény erre. Egyébként lehet gyerekhangszerekkel bohóckodni, az is megalapozhat majd nála egy jövőbeli igényt.
2013. jan. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! A gyerekeim zenei áltlános iskolába járnak, és ott 3. évfolyamon kezdik a hangszertanulást. Azt gondolom, azért, mert addigra énekórán elsajátítják hozzá a zenei alapokat.

De persze lehet hamarabb is kezdeni, általában nagycsoportban vagy első osztályban szokták – viszont így mellette szolfézsra is kell járni. Menj majd el a helyi zeneiskolába, vagy hívd fel őket, és érdeklődd meg, ők mit javasolnak!

2013. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 5 évesen kezdtem hegedülni,és szerintem jól tették szüleim,h beírattak...de ennél hamarabb nem kell kezdeni...elég csak az éneklés,meg a többi...
2013. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagycsoportos ovisként kezdtem.
2013. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!