Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 2,5 évesen még nem...

Akinek 2,5 évesen még nem volt szobatiszta a kisgyereke, mennyi idősen lett az? Mennyi idő volt, amíg viszonylag biztos lett?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
3 éves és még nem az. Fiú.
2013. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyáron volt a kisfiam 2,5 éves. Hiába volt a nagy meleg miatt itthon gatyóba, messziről elkerülte a WC-ét, bilit. Majd 33 hónaposan (novemberbe) szólt, hogy kakilnia kell és ment a WC-re. Onnantól kezdve 2 hét alatt biztonsággal az lett, a kezdettől kezdve 1 hónap után nappali alváshoz sem kellett pelus, 1 hónapra rá éjjelre sem.
2013. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek.
2013. jan. 20. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:
34hónapos kislányom még mindig nem szobatiszta,pedig próbálkoztam már mindennel!:(((
2013. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is, ment a kezecske.


Miket próbáltál már? Kislányom 4.-én múlt 2,5 éves és ma volt először, hogy nem volt rajta pelus és nem pisilt be, hanem odaért a bilihez:-).

2013. jan. 20. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyém márc 9.-én lesz 3éves. Az egész nyarat végigpróbáltuk hogy nem adtam rá pelust,de nem igazán zavarta sem a pisi sem a kaka.:( Oda végezte a dolgát éppen ahol volt,és hiába kértem soha nem szólt hogy mikor kell neki! Volt nála is párszor olyan amikor pont elkaptam hogy kell neki,és ráültettem a bilire akkor abba csinál,de magától soha nem szólt. Egy idő után meguntam az állandó takarítást!

Most már csak abban reménykedek hogy nála is az lesz hogy magától egyik napról a másikra leszokik!!!

2013. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiam 30.-án lesz 3 éves,nappalra már egy éve szobatiszta pisi szempontból,kaki szempontból kb 3 hónapja.Viszont éjjelre még pelus van,mert reggel van hogy abba kakil alvás után,illetve éjjel még bepisil.Nagyon várom már hogy mikor hagyjuk el éjjelre is,de nem erőltetem,mert amikor beszéltünk róla visszatartotta a kakit és szorulásos lett.
2013. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2 éves és 9 hónapos, most már mondhatom rá, hogy kvázi szobatiszta. Napközben nincs pelusa, néha még bepisil, de nem mindennapos. Ma nagyon büszke voltam rá, egész nap nem voltunk otthon, mentünk több helyre, sokat autóztunk, és egyetlen balesete sem volt. Pont 2,5 évesen ezt még nem mertem volna megcsinálni.

Szerintem 3 éves korára lesz biztonságosan szobatiszta.

2013. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!