Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már olyan érzésed,...

Volt már olyan érzésed, elmenekülnél otthonról, nem bírod tovább, egyedül szeretnél lenni? Normális ez, más anya is érzi ezt néha?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2,5 éves, és még az apja sem tudja lekötni, csak velem akar lenni mindig, borzasztóan fárasztó és szörnyen érzem magam emiatt.
2013. jan. 20. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én igen, és úgy érzem hogy a környezetembe is vannak így csak nem vallják be mert akkor azt hiszik rossz anyának tartják őket. emberek vagyunk, határokkal. imádom én is a lányom de nálam is elszakad néha a cérna.
2013. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen érzésem. Nekem a fiam 33 hónapos, a lányom 20 hónapos. Kivagyok idegileg. Úgy érzem, egy kis pihenés, kikapcsolódás, vagy mozi:), nekem is jár.
2013. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én meg is teszem h elmegyek otthonról pár órára

kell különben összeroppanok lelkileg

addig meg apa elvan vele, tudom h csak max 10 percig bőg utána jól elvannak

2013. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
:D az én fiam még csak 2,5 hónapos, de már a 6 hete orvosi kontrollra menet közben eljátszottam a gondolattal hogy milyen lenne megszökni :) persze nem gondoltam komolyan.
2013. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerintem mindenki van igy vele neha, csak az osanya nem vallana be a vilag minden kincseert se
2013. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen jó párszor 21 hónapos a fiam,és benne van már a dackorszakban,sokszor nem akar enni sem.
2013. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A fiam 4 éves, kis fejlesztésre szorul, de nem komoly mentális betegségre kell gondolni. A lányom 13 hónapos és semmivel sem lehet a kedvébe járni. Sokszor ordítani tudnék, 2 naponta tuti elvonulok bőgni.

Szabad perceim nincsenek, csupán annyi, amíg délután megyek a nagyért oviba vagy hétvégén lemegyek bevásárolni. A párom is inkább "menekülne".

2013. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Most lesz 23 hónapos a lányom, egyedül nevelem, baromi nehéz. Így átlag heti 1x eszembe jut, hogy milyen jó lenne mondjuk egy 7vége nélküle, egyedül. De tuti nem bírnám ki. :)
2013. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hajaj, de hányszor! Pl. ma is így voltam. Egész nap dolgoztam (másodállás, takarítás), lányom anyósomnál volt egész nap, amikor hazajött én akkor fejeztem be a melót, nagyon szerettem volna kicsit kikapcsolódni, csak nézni ki a fejemből, de persze nem lehetett. Úgyhogy nyugi, normális érzés, hiszen emberek vagyunk, véges a tűrőképességünk és hát a saját életünket is jó volna néha élni.
2013. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mikor egész nap vele vagyok, hiába alszik délben, kb. du. 16h körül beadom a kulcsot...este 20hra kész vagyok, van hogy kijövök tőle mikor este elaludt, és csak ülök, és sírok...pedig annyira szeretem, de iszonyú kimerítő...

Mióta ját bölcsibe, és elkezdtem dolgozni, kicsit jobb, nagyon fáradt vagyok így is, de mivel más inger is ér, vhogy jobban bírom..:-))

2013. jan. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!