Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vegyem rá, hogy állva...

Hogy vegyem rá, hogy állva pisiljen?

Figyelt kérdés
5 éves nagyfiam van, és csak ulve hajlando, semmi trukk nem jon be, elutasítja. Nekem általában mindegy, akkor gond igazán, ha valahol kint vagyunk, természetben....meg hát elég nagy már hozzá...
2013. jan. 21. 23:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

engem nem zavar, ha ulve pisil, sot, ahogy olvaslak benneteket, még orulok is neki:) oviban a fiuk állva pisilnek, a fiam az egyetlen nagycsoportos, aki nem...még a kiscsoportban mondták, h nekik mindegy, csak "tiszta" legyen, és egyedul tudja megoldani. igazán akkor van gond, ha valahova elmegyunk, vagy pl. ovisokkal sokat járnak kirándulni, ki a természetbe akár egész napra is, nem szeretném, ha emiatt kimaradna (tavaly pl. inkább bepisilt szegény...).

én nem pontozok senkit, mindenki hozzászolását koszi:)

2013. jan. 23. 22:46
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát hogy? Ha ért magyarul, mondd meg neki azon a nyelven!

Esetleg nem annak kéne lenni az első dolognak az ügy érdekében, hogy megtudd, hogy mi a fa szé csinálja úgy?!

Aztán az okot megszüntetni... Vagy az már túl logikus?

Egyik oka az is lehet, ahogy az itt irkálók 80%-a azt kényszeríti ki, másik, hogy valamiért szégyelli. De nem nekem kéne találgatni, hanem belőle kéne kiszedni, vagy kiszedetni mondjuk szihuológussal.

2017. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!