Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves hisztis, anyás gyermeke...

2 éves hisztis, anyás gyermeked mellé mikor mertél tesót vállalni? és utána jobb lett?

Figyelt kérdés
A nagy hogy viselte a tesó érkezését?egyébként kb 1 éven belül szeretnék teherbe esni.
2013. jan. 22. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden 2 éves gyerek hisztis és anyás. És ha a tesó megszületik, féltékeny. Ez természetes. DE ne aggódj, ahogy nő, úgy szokja majd meg, ahogy megtanul beszélni, kifejezni magát, úgy lesz egyre könnyebb! :)
2013. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éves korától dackorszakos volt a kislányom és igen hisztis is. 21 hós volt mikor tesó született. Most 6 hós már a bébink, de nem alakult ki igazán nagy féltékenység. Rengeteget megteszek hogy ne alakuljon ki. a mottóm hogy szeretettel neveljünk, így 1 év alatt a hiszitsségét is kezelni tudtam, és igen nagy szeretet ad testvérének.


Elsö 3 hónap volt nehezebb. akkor költöztünk új lakásba és jött egyböl a bébi (5 napot voltunk az új lakásba bébi nélkül), ekkor elkezdett minden rosszaságot csinálni. De ezért elsö 3 hónapban rengeteget ült tv elött, amiröl ahogy jobb lett a szoptatás körüli helyzet szépen leszoktunk.

2013. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tetszett amit írtál :)

Azt azért leírom még h van egy 3,5 éves tesó is, de ő nagyon jó fiú és náluk nem volt semmi gond mikor a kicsi született. ezért is félek h lehet a 2 éves nehezebben venné ha neki jönne új tesó.

2013. jan. 22. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:

2 éves volt a kisfiam, tombolt a dackorszak, amikor megszületett az öcsikéje. Nehéz természetű, de nagyon okos kisfiú a nagyobbik, 15 hónapos kora óta elég sokat hisztizett, és elég anyás is, nagyon féltem, mi lesz a kistesóval. Hát, az első 3-4 hónap elég kemény volt, de most már 5 hónapos a baba, és egyre jobb a helyzet, egyre ritkábbak a hisztik. Amikor a babával foglalkozom, most már legtöbbször tud egyedül játszani. (Tévét nem szeret nézni...) Néha nagyon kikészültem, de most már egész jól megvagyunk, lassan összeszoknak a fiúk is :) A kicsi már érdeklődve figyeli a nagyot, a nagy néha odamegy és megsimogatja, vagy visz neki játékot :) A babára szerencsére sosem haragudott, sosem bántotta, csak kiabált és hisztizett sokat.

Szerintem neked könnyebb lesz, nagyobb lesz a korkülönbség, és a két nagyobb egymással is tud játszani, a nagy oda tud figyelni a középsőre.

2013. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 23. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!