Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen típusú futóbiciklit...

Milyen típusú futóbiciklit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Lányom 2. szülinapjára szeretnék futóbiciklit venni, de annyiféle van a piacon, hogy meglehetősen elbizonytalanodtam. Melyik márkát ajánlanátok és mire figyeljek a vásárlásnál?

#futóbicikli #tanuló bicikli
2013. jan. 23. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kb teljesen mindegy. szerintem a vas jobb mint a fa, pedig a fa jobban néz ki. a márka mindegy, mi tescoban vettük a fiamét, annak sincs semmi baja.
2013. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem ez a legjobb!!

2013. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tanulobicikli.hu. konnyu, nem tul Nagy, Jo Aron van. Feket nem rendeltunk hozza, sztem felesleges. Csak egy hatranya van: a labtartora ragasztott csuszasgatlo dorzsolte a labat, de az leragaszthato. Bukosisakot mindig adj ra!
2013. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindhármótoknak! Egyébként nekem a fém jobban tetszik, mint a fa.:)
2013. jan. 23. 15:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves kisfiam is most kapott szülinapjára futóbiciklit. Én amire figyeltem, hogy tömör gumis legyen, mert nyáron nálunk rengeteg a királydinnye és sok szülő bosszankodott, hogy állandóan kiszúrja a kerekét.
2013. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fiamnak ilyen van,két évesen kapta,nagyon hamar megtanult vele menni,nagyon szereti,meg vagyunk vele elégedve
2013. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
[link] lemaradt a link
2013. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk fém van és nagyon szereti a kisfiam. Ami nagyon fontos szerintem, hogy legyen rajta FÉK. Meglepődtem,de nagyon sokról hiányzik! Egyébként legyen állítható az ülés magassága, esetleg a kormányé is. Az Aldiban vásároltakkal kapcsolatban: sajnos nálunk néha szorul a hátsó kerék és nem egyedi hiba:((( Így kicsit megbántam, hogy nem néztünk minőségibb biciklit.
2013. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tanulobicikli.hu


A nagyobb gyerkőc fa biciklit kapott, nagyon szép volt és nagyon drága. De eltört, defektet kapott, 2 év alatt ripityára ment az ülése. A tesó már nem is tudja használni... Eladni se fogom tudni.

A tesónak tanulóbiciklit vettünk.


Amúgy szerintem nem kell rá fék, úgyis a lábukkal fékeznek.

2013. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is a tanulóbicikli.hu-ről rendeltük a futóbringáját a kisfiamnak. Mi kértünk rá lábféket is. Még nem volt 2 éves, amikor kapta, de másfél hónappal később használta a lábféket.
2013. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!