Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinél az apuka intézi a...

Akinél az apuka intézi a reggeli oviba indulást és utat, mennyi feladatot biztok rá?

Figyelt kérdés

Az új munkahelyem miatt hetente 3-szor én már 6-kor elindulok otthonról és csak este 6 körül érek haza. Emiatt a 4 éves lányunkat apa ébreszti, öltözteti, reggelizteti, oviba viszi és ő is megy érte. Azt mondta, hogy a hét végére azért elfárad egy kicsit.

Van valakinél igy? Nem változott a gyerek-szülő kapcsolat?

Azt veszem észre, hogy a lányunk egyre apásabb.

Hogy birják nálatok az apukák?



2013. jan. 25. 13:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nagyon jo,hogy ilyen rendesek ezek az apukak :) Tenyleg oriasi segitsegek tudnak lenni. Persze azert dicserni kell oket nagyon es megkoszonni a segitseget :) Legalabbis nalunk igenyli neha :)

En is kikeszitem este a gyereknek a ruhat reggelre, meg apanak is. Mikor indulok a buszhoz, akkor keltem apat, es majd fel 7-kor kelti a gyereket, oltozteti, megfesuli, kiteszi neki a reggelit (gabonapehely) es autoval mennek. Aztan munka utan megy erte az oviba, mennek boltba, aztan haza, es hetente egyszer meg vacsit is csinalnak. Szeretem mikor otthol varnak vacsoraval es mind a ketten orulnek nekem.

Persze mikor szabadnapom van, akkor en keltem, oltoztetem, reggeliztetem, apa meg viszi oviba.

Megmaradt az, hogy apatol jobban fel, de szivesen van vele.

A hazimunka azert az enyem :)

2013. jan. 26. 11:08
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk annyi a különbség, hogy egész héten apuka viszi, és csak szerdán és pénteken megyek én érte, többi napon szintén apuka. Vidékre járok ki dolgozni, így hajnalban megyek, este jövök. Nem kellemes, de muszáj.


Este kikészítem a ruháját-tornacuccát, felkelti, kakaózás, mosdanak, a kicsi már egyedül öltözik. Fésülködés, és elmennek, ott átöltözteti stb.


Apuka teljesen el tudja látni a gyerkőcöt már baba kora óta. Imád vele lenni, nálunk nem történt változás, mindig kötődő nevelésben részesült a csajszink. :) Inkább anyás lett jobban.

2013. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálunk apa viszi bölcsibe a fiunkat reggel reggeli előtt (7:45 körül), mert ő 8-ra megy dolgozni a közelbe, én meg itthon vagyok a hugival, így őt nem kell rángatni.

Amikor dolgoztam, akkor is apa vitte és én mentem érte, mert akkor én 7-re jártam, hogy fél4-kor el tudjak jönni.


Nekünk nem kell kelteni, mert 6-6:30 körül kel magától a fiam, reggel mesenézés együtt a nagyágyban kb. negyed 8-ig. Addig apa megcsinálja, behozza a kávét, előveszem a ruhát és/vagy a picit is etetem, ha felkel. Felöltöznek és mennek bölcsibe, általában gyalog, jó időben bicajjal, motorral, rossz időben autóval.


Uzsi után mi megyünk érte a hugival, de néha apa eljön hamarabb, és meglepi a fiunkat, hogy ő megy. Nagyon apás egyébként.

2013. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!