Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány nap után vettétek le...

Hány nap után vettétek le végleg a pelenkát éjszakára, ha már egy ideje száraz volt? Van olyan aki sokáig rajta hagyta a biztonság kedvéért?

Figyelt kérdés
Kislányomnak kb 5 napja száraz a pelusa reggelre. Teljesen hirtelen, mert előtte minden reggel nagy nehéz csomag volt a pelus. De azóta száraz, és éjszaka is felkel egyszer pisilni. Nem tudom mikor vegyem le róla. Mert mi van ha nem kel fel, én meg nem szeretném csak azért keltegetni hogy pisiljen. Még van kb 10 pelenka, gondoltam azt még elhasználjuk, vagy ez hülyeség?
2013. jan. 27. 22:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 3 éves múlt.
2013. jan. 27. 22:18
 2/3 anonim ***** válasza:

A fiamról kb. 5 száraz éjszaka után vettem le, balesetek előfordultak, de nem volt vészes.

A lányommal megbeszéltük, hogy van itthon még 3 db pelus, ha azok elfogynak többet nem veszünk, hisz nagy lány már, (3 hónap múlva 3 éves.) A válasz, "anya ma még adj rám pelust és több nem kell. NEm fogok bepisilni." Másnap tényleg nem engedte, h ráadjam, és nem is pisilt be. Egy hónap alatt 1 baleset volt.


Szerintem nyugodtan vedd le róla. Az elején 1-2 baleset elő fog ugyan fordulni, de ez idősebb gyereknél is előfordul.

2013. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2,5 éves volt a fiam, mikor úgy döntött nem kell a pelusa. Ez este volt. :) Hajnalban talán kétszer pisilt be. Előtte mindig volt pisi a pelusban. Sosem keltettem fel éjjel pisilni. Szerintem tegyél alá valami védőt az ágyra és próbáld ki. :) Ha mégis bepisil, semmiképpen se szidd le. Az rajtad áll, hogy a maradék pelust még elhasználod-e. Nekünk egy majdnem teli csomag libero megapack maradt...
2013. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!