Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz -e, hogy ha olyan helyen...

Igaz -e, hogy ha olyan helyen parkolunk le, ahol magas, száraz gaz van, ott a motortér alatt kigyulladhat a növényzet?

Figyelt kérdés
Továbbá többször láttam, hogy a hosszabbitó vezetéket a nemrég megállított autó motortere alá húzták a munkások, ettől nem sérülhet a vezeték?

2012. nov. 28. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a katalizátor miatt kigyulladhat ez igaz
2012. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valóban egy kellőképp áthevűlt katalizátor ,tud tüzet okozni . Akár a szigetelt kábelt is megolvassza...
2012. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
"megolvasztja"
2012. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Köszi vazze .......siettem ! Menj az anyanyelv oldalra :D
2012. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na hogyha az elektromos vezetéket is megolvasztja,akkor az durva,mert lehet,hogy akkor sérült vezetékkel dolgoztak,ami életveszélyes. Bár nem sokat volt a vezeték a kocsi alatt,mert amikor megláttam,hogy aláhúzták,akkor szóltam,aztán arrébbtettem a vezetéket. Ráadásul össze-vissza volt tekeredve,így nem csak a talajon feküdt a vezeték,tehát akár hozzá is érhetett valami forró alkatrészhez. De ennyi idő alatt talán nem olvadt meg a vezeték,meg a motor is kb. fél perce állt.
2012. nov. 28. 20:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Még a kipufogócső is eléggé veszélyes,főleg amíg jár a motor.
2012. nov. 28. 21:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Benzinkúton is a kerék pumpálásánál,vagy szakszerűbben a guminyomás-beállítónál is figyelni kell,nehogy a cső hozzáérjen a kipufogóhoz. Legalábbis én inkább figyelek erre mindíg,mert belegondoltam,hogy ez is veszélyes lehet.
2012. nov. 28. 21:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ha sietek sem felejtek el magyarul :)

De vicces hogy még te vagy felháborodva!

Én kérek elnézést tanár úr :)

2012. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A tanár urat te játszod :)

Nem vagyunk azonos csoportban ,te nyelvtanozz én is végzem a munkám !

2012. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem vagyunk azonos csoportban"


Úgy akartad mondani biztosan hogy "nem vagyunk egy súlycsoportban" :)


Bár nem tudom hogy értetted.... az biztos hogy én nem vagyok nagy király vagy hasonló, sőt helyesen sem tudok írni mindig,csak törekszem.

Bár ha választhatnék inkább autót szerelni tudnék mint írni :)


Na de a "megolvassza", "tisztíccsa", "renceresen karban volt tartva", "hegesztőpisztoj" azért kiverik a biztosítékot :)))

2012. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!