Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két és fél éves kislányom...

Két és fél éves kislányom sajnos nagyon rossz evő, ajánlanátok valamilyen étvágygerjesztőt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

- sok friss levegő, mozgás.

- hellyel-közzel pontosan betartott etetési idő

- nasi eldugása, csak főétkezés után

- noszogatás (az evésre) elkerülése


majd, ha oviba jár, legkésőbb akkor megjön az étvágya. Csak győzzed vinni a kaját, ha kijön, kifordítja még a táskádat is érte. :)

2010. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi nem vált be. Amit az előző válaszoló írt, azokat is próbáltam, de semmi. A legfontosabb, hogy nem szabad erőltetni az ételt. Annyit egyen, amennyi kell neki, ha ez 1-2 falat, akkor annyi. Egyszer úgy is megéhezik. Az én kisfiam most kezdte az ovit, és talán már egy picivel jobb a helyzet, meg persze nem erőltetem az evést, hanem hagyom, hogy ő döntse el, hogy mikor akar enni.
2010. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetèrtek az elöttem leirtakkal:) ne eröltetsd,ha nem muszàj. Vidd nèha màshova is enni,ha esetleg van hasonló koru babàs ismerösöd,baràtnöd, vigyèl oda ebèdet, jàtèk utàn a közös ebèd màshol mindig èrdekesebb,mint otthon. De akàr egy gyorsètterembe is viheted, próbàld ki, mit csinàl, eszik e. A víz, uszoda jól meghozza az ètvàgyat. Egy vizben töltött óra ès garantàltan fog utàna vacsizni. Miket szeretett koràbban enni? Kicsit variàlj a menüsoron.
2010. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Béres cseppet kezdtük el szedni, mert van olyan anyag benne, amit ellenállóképesség fokozására amúgy is írt neki a doki, kicsit vashiányos is volt, és az is van benne. Cebion cseppel adom neki és azóta rengeteget nőtt az étvágya.
2010. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát!

További szép napot nektek!:-)

2010. szept. 24. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!