Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rosszul tettem, hogy visszaadt...

Rosszul tettem, hogy visszaadtam rá a pelenkát?

Figyelt kérdés

A napokban kértem itt már tőletek tanácsot ágytisztaság terén.

Kislányom 27 hónapos lesz, és nem tudtam már ráadni éjszakár a a pelenkát, nappalra lassan 8 hónapja szobatiszta. De éjszaka mindig bepisilt legalább egyszer, hiába ébrezstettem fel, akkor is becsurgott neki egy pisi.

És bár nem akartam,de ismét megkérdeztem tőle,hogy baj lenne e ha visszavennénk azt a pelust. Most nem ellenkezett, sőt tegnap este már szólt,hogy pelsut kér.

Este lefekvés előtt azért még egy jó fél órát azzal szórakozunk, hogy pisilni kakilni kell, de reggelre így is van egy kis pisi a pelenkában.


Rosszul tettem,hogy visszaadtam, úgy gondolom nem vagyunk elkésva, de teljesen tanácstalan vagyok. az sem jó ha pisisen fekszik,mert nem ébred fel rá,hogy bepisilt.


2013. jan. 30. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:

rosszul tetted. én nem adom vissza rá elajándékozam az összes pelust.

amit egyszer levettél rola mi a fityfenének adod vissza rá. megzavarod. és rájött arra is a kicsi milyen kényelmes ez neki.

most legalább kezdheted elöröl az egészet

2013. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De bepisil éjszaka, és fel sem ébred rá:(:(

Próbáltam hogy ébresztem, ráültetem a bilire és közli anya, nem kell pisilni, Visszafektettem megnéztem később és csupa pisi volt minden:(

2013. jan. 30. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
de van mosogép arra találták fel. ha van baleset akkor van. előbb utobb meganulja, de legalább 4-5 éves korig várhato hogy lesznek balesetek
2013. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem baj, hogy visszaadtad. Lehet hogy még nem volt kész rá teljesen. Végül is csak 27 hónapos. Ha nem ébred fel hogy pisilni kell és ez rendszeres akkor add vissza. Eljön még az idő amikor fel fog kelni rá. Vagy ő szól hogy nem kell pelus. Az én lányom 3.5 éves, most jött el az idő, egyik napról a másikra felébred hogy pisilnie kell, előtte egyszer sem tett ilyet.
2013. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj, hogy visszaadtad. Ha megérik rá, nem fog bepisilni, elég lesz akkor levenni róla a pelust. Nem hiszem, hogy ettől összezavarodna, eddig nem akarta felvenni a pelust, mert úgy gondolta, hogy elég nagylány, hogy anélkül aludjon, de ha már ő is kérte, akkor gondolom belátta, hogy ez még nem így van. :) Majd pár hónap múlva újrapróbálkoztok.
2013. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rosszul bizony.

Tegyél fel gumilepedőt ,felé nedvszívó terítőt és arra a lepedőt.

Majd szépen megérik rá . Ha kényelmetlen lesz biztos fel is kel.

2013. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem még nem érett meg a kislányod az éjszakai pelenka nélküli alvásra. Semmi gond, ráér még később. Mivel egyszer sem volt még olyan éjszakátok, hogy ne pisilt volna be, nem tekinthető visszalépésnek az, hogy visszaadtad rá a pelenkát. Érdemes akkor újrapróbálni, ha reggelente többször is száraz pelenkával ébred. Minden jót!
2013. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még nagyon kicsi, nem érett rá és kész.Persze van mosógép, de nem attól lesz a gyerek ágytiszta hogy minden éjjel bepisil és majd "zavarja".Aki ilyen okosságot ír, előbb tájékozódjon a neten a dolgokról, és olvasson utána a témának.Az meg ugye megint más tészta hogy van baleset, meg hogy folyamatosan bepisil.Van némi különbség.Van gyerek aki ennyi idősen még nappalra is pelenkás, nemhogy éjszakára.

Szóval jól tetted, fontosabb a nyugodt, száraz alvás nektek mint hogy fölöslegesen pisiben aludjon.

2013. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!