Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 évesedet hagyod vagy sem?

Krisztivan kérdése:

2.5 évesedet hagyod vagy sem?

Figyelt kérdés

Ma a gyógyszertárban a fiam várakozás közben megnézegette a kirakott dobozos gyógyszereket,megkérdezte mi micsoda és utána visszahelyezte oda ahonnan elvette.Egy sor volt ahova nem tudta visszarakni mert vékony dobozok voltak.Figyeltem a gyerekre,nehogy kárt csináljon,de Ő csak pakolt.Fizettem,utána szépen visszaállítottam a dobozokat a helyükre és megigazítottam a többit is,hogy rendesen álljanak.Ekkor a gyógyszerésznő ránk szólt,hogy nem azért vannak hogy pakoljanak utánunk és különben sem kell a gyereknek megfogdosni mindent.Mondtam neki,hogy mindent visszaraktam,nincs vele dolga!Erre azt mondta,hogy meg kellene nevelni a fiamat!

Kicsit durrant az agyam és mondtam neki,hogy minek neveljem én van itt olyan aki neveli helyettem!

Szerintetek én vagyok túl engedékeny?Vagy tényleg nem lehet megnézegetni a kitett árút?A 2.5 éves gyereket nem nézhet körül?


2013. jan. 31. 13:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, gondolkodtam rajta azóta, és egyre inkább megértem a gyógyszerészt. Mert rendben van, visszapakoltad, de biztos nem sikerült pont ugynúgy, mindent pont ugyanoda, márpedig egy gyógyszertárban létszükséglet a precíz rend. Gondolom, ezért mondta, hogy pakolni kell utánatok. A gyógyszerésznek tudnia kell, pontosan hova nyúljon az adott gyógyszerért, nem keresgélhet össze-vissza, mert ha valamit összecserél, abból nagy baj lehet. A felelősség meg az övé, nem mondhatja, hogy bocs de egy kisgyerek összekeverte, ezért lett valaki adott esetben még betegebb.


Szóval ha nekem gyógyszertáram lenne, én is rossz szemmel néztem volna, hogy a gyógyszerekkel játszik egy kisgyerek, igaz, nem is tennék gyógyszert nyitott polcra, gyerekmagasságba... Viszont a 2,5 éves kor sem kifogás, hamarosan ovis lesz, már pontosan értenie kell, mi az, hogy szabály, és bizony hellyel-közzel be is kell tartania a szabáyokat.

2013. febr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mivel kereskedelmet végeztem,ezért pontosan tudom milyen fontos a rendszerezés a polcokon.Minden dobozból csak egy volt kint,amit én raktam vissza és 2 fajta vitamin volt.A többi pedig sebkötöző volt:-)) De,már mindegy is.Így jártam:-))
2013. febr. 1. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!