Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Neurológiai probléma lehet?...

Neurológiai probléma lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kislányom 3, 5 éves, pár napja elájult, a kórházban nem tudták megmondani, mitől van. Minden lelete normális. Mióta hazajöttünk, fájlalja a fejét, hasát, és folyton önkéntelen szopómozgása van. Nem mer mezítláb menni a lakásban, mert szerinte szálkák vannak a szőnyegen, amik belemennek a talpába. Már az ágyon sem fekszik szívesen, mert ott is szálkák vannak a lepedőn.

Mi lehet az oka?



2013. febr. 2. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
volt ct vagy mri vizsgálat?
2013. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyik sem, rtg csak, mert azt hitték esés közben beütötte a fejét, ugyanis kicsattant a felső ajka.
2013. febr. 2. 21:24
 3/11 anonim ***** válasza:

mindenképp vidd el vhová...ezeket tuti nem kitalálja...

jaj, mi lehet ez??? szegény...meg persze Ti is, ijesztő lehet nagyon..:-((

2013. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azóta voltatok orvosnál ,amióta ezek dolgok vannak? :(
2013. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, hogy járjatok a végére. :( Nem tudom, mi lehet, de egyrészt nagyon rossz lehet neki, hogy ilyesmit lát, másrészt pedig muszáj kivizsgáltatni, addig ne hagyjátok békén az orvosokat, amíg komolyan nem veszik a dolgot. :( Majd írj, hogy mi volt.
2013. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ezt a szálkás dolgot, tuti hallotta, látta valahol és fél tőle, hogy vele is megtörténik! Mesére vagy az ovira gondolok. Ez biztos nem csak úgy kipattant a kis fejéből... Tehát nem hiszem, hogy hallucinálna vagy ilyesmi. Sokszor hallani olyat, hogy félnek a gyerekek este a sárkánytól, vagy a macitól, szörnyektől stb. ezeket mind a mesékből veszik... Kívánom, hogy ne legyen semmi komoly baja!
2013. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Még annyit, hogy a többi már azért "komolyabb" probléma. Has meg a fejfájás is elég gyakori a gyerekeknél, de mindenképp kivizsgálandó szerintem is!

2013. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mi van a kislánnyal?

Sokat eszembe jut...írj, ha tudsz...

2013. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hazajöttünk a kórházból, szervi baj nincs, elvileg (és gyakorlatilag is )minden rendben van, a kislányom olyan, mint régen. nevetgél, mezítláb szaladgál, szóval úgy tűnik lassan kiheveri a sokkot. Az orvosi szakvélemény is az volt, hogy a kórházi kezelés utáni stressz okozhatta a tüneteket.
2013. febr. 8. 12:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó!! Szuper!
2013. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!