Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves kislanyom nem akar...

2 eves kislanyom nem akar aludni delutan . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 napja csinalja,hogy mindent kitalal ,hogy ne kelljen aludni ker vizet meg be is kakil csak,hogy huzza az idot.A vege mindig az,hogy o ordit egy oran at es vegul kiveszem.Delutanra mar annyira faradt,hogy mindenek neki megy ,elesik,ordit,semmi nem jo.Tanacsokra lenne szuksegem mit lehet ezzel kezdeni?

2013. febr. 3. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak saját tapasztalatot tudok írni, de nem biztos, hogy bejön nálatok is. Az én 2 évesem csak akkor alszik délután, ha látja, hogy mi is lefekszünk, és nem történik nélküle semmi. Persze, ha elaludt már fel tudunk kelni csinálni a dolgunkat.
2013. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem ertem,hogy eddig o maga indult el ebed utan ,hogy jon a csicsi es egyedul el is aludt magatol.
2013. febr. 3. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez feltehetően átmeneti, mi is most estünk át rajta! :) A fiam 2 éves múlt nemrég, és volt egy 2-3 hetes periódus decemberben, amikor ugyanezt eljátszotta pontról pontra, mint a lányod. Gondoltam, itt a vége, lerövidült az alvásigénye. Na nem, mint kiderült, ez is csak a dackorszak része volt, ebben is akaratmegnyilvánulás volt, semmi más! Most alszik, mint a kisangyal ugyanúgy, mint eddig. :)

Ja, és el ne felejtsem, hogy néhány napon át esténként is leadta ezt a műsort! Nem volt könnyű, de nagyjából túl vagyunk rajta. Most megint mondja ebéd után, hogy "anya, menjünk csicsikálni". :) Mi 1-2 alkalommal ráhagytuk, mert tehetetlenek voltunk, és nem aludt ebéd után. Ekkor voltak az ünnepek, így zajlott az élet, nem volt gond, hogy mivel teljen el az idő, mindenki itthon volt.:)

2013. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is volt még este is,el fog múlni.Légy határozott,feküdj mellé,nálunk az vált be,aztán mikor láttam hogy mindjárt elalszik mondtam hogy kimegyek pisilni,mire visszaértem aludt is.
2013. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!