Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a gyerekének volt enyhe agyrázkódása?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia Igaz nem a gyerekemnek hanem nekem volt gyerek koromban nem is egyszer.


Ha tényleg enyhe volt akkor egy jó nagy alvás és semmi gond.Igaz amikor történt lehetett egy kis émelygés vagy fejfájás , de leginkább a zavarodottság és az jellemző nem tudja hol van és mi van. De ha látta orvos nem kell aggódni. Nekem volt olyan is mikor kórházban voltam vele megfigyelésen. Akkor is csak annyi lett, az ominózus nap törlődött. :)

Tehát nem kell aggódni. Vagy orvos lássa vagy elég az odafigyelés, hogy nincs e más tünet. Ha nincs egy emlék, ha van akkor szerintem orvos.

Remélem segítettem.

2013. febr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!


Múlt héten elesett a lányom, megcsúszott kint a jeges részen, utána hányt bementünk a kórházba.

48-órát megfigyelésen bent tartották, majd hazaengedték, de semmit nem mondtak, hogy mikre kell, vagy mire nem kell odafigyelnünk.

2013. febr. 6. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!