Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játék laptop kérdés? Akinek...

Játék laptop kérdés? Akinek van nézzen be!

Figyelt kérdés

Kapott a fiam egy játék laptopot. Nagymami Tescoba vette. Piros ovális alakú, a jobb oldalán kis egérrel.

Van benne betű, szó, dallam, szám és számológép, óra és játék funkció.

A problémám az, hogy 50 programnak kellene benne lenni, de nem jövök rá hogy kell a menüjében járkálni. Egyedül a játékoknál tudom végignézni a lehetőségeket.

Pl. a dallamnál csak egy dallamot játszik, ha megnyomunk egy billentyűt, viszont van benne olyan funkció is, hogy szolmizálni lehet, saját hangokat leütni.

Akinek ilyen van segítene? Köszönöm szépen!


2013. febr. 3. 20:36
 1/10 A kérdező kommentje:
2013. febr. 3. 20:43
 2/10 A kérdező kommentje:

rossz volt a link.

Ez az!

[link]

2013. febr. 3. 20:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is pont ilyet kaptunk a nagyitól. Rámész hogy dallam megvárod míg másodszor elmondja, hogy nyomj legy billentyűt.... és utána tudsz a fel le gombbal menni a menüben.
2013. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja nem bocs, most néztem csak a képet, mi nem pont ilyet kaptunk.
2013. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

uh....nehéz szülés volt...:( de sikerült...

hát nem a menüben kell lépkedni, hiába van ilyen gomb.

Tényleg meg kell várni, hogy végigmondja, pl. zenéljünk. és utána egy % gombot. már mindent végignyomkodtam. A férjem már majdnem kivágta az udvarra.

De milyen borzasztó hangja van ennek a laptopnak, mármint a nőnek. Így mondja: jáguár. (jaguár). Nagyon gépi.

2013. febr. 3. 21:06
 6/10 A kérdező kommentje:
ja!!! köszönöm a választ!! A kivárás résznél segített! :)
2013. febr. 3. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi is ilyet vettünk, retteneteset csalódtam benne. Nagyon gagyi. Kicsit palóc a kiejtés. :)

Az "alma" szóhoz társított képről meg ne is beszéljünk, mire enged következtetni...

Arra én sem jöttem rá, hogy hogyan lehet a dallamokkal játszani, pedig pont az lenne a jó a fiamnál is.

2013. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg kell várni hogy végigmondja az elejét, és utánna a százalékjelet nyomkodva tudsz lépkedni a zenén belül.
2013. febr. 3. 21:24
 9/10 anonim ***** válasza:
a jaguárt a mienk is hülyén mondja, de ő nem palócosan, hanem a szó második felét nagyon mélyen mondja.
2013. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egérrel is tudod irányítani. Ha fel-le tologatod, akkor tudsz váltogatni a programok között, ha jobbra, akkor be tudsz lépni a programba, és ott megint fel-le tudsz váltogatni a programon belüli módok között. Kilépni mindig a menü gombbal tudsz.
2013. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!