Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól lehet használni a...

Mikortól lehet használni a bébikompot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Mi sosem használtuk. Szerintem egyáltalán nem egészséges a babának
2009. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Én úgy tudom, hogy amikor már tud ülni rendesen.
2009. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi olyan 6 7 hónaposan kezdtük használni. Megoszlanak a vélemények róla. Mi használtuk és szeretett is benne lenni egy ideig és nem lett semmi baja a lábának sem a gerincének.
2009. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
mi 7 honaposan hasznaltuk, de mindig csak rovid ideig volt benne (5-10 percig), 9 hosan mar olyan gyorsan kavart benne, hogy inkabb nem hasznaltuk tovabb, mert az mar balesetveszelyes lett volna. 9-10 honaposan allt fel a fiam, es kapaszkodva kezdett jarni, de magatol 13 es fel honaposan indult el. Nem lett semmi baja sem, en nem bantam meg, hogy hasznaltuk arra a rovid idore.
2009. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Sok tapasztalat és kutatás alapján én egészségtelennek és feleslegesnek tartom. Ráadásul balesetveszélyes, elég sok nagy zakókat okozott rokonok gyerekeinek körében. És biztos hogy hátráltatja a járás kialalkulásást, hiszen nem érez rá benne a gyerek a valóságos helyzetre, terhelésre, egyensúlyra. Legjobb a gyereket hagyni mászni, amig az a jó neki, és megától próbálkozzon felkapaszkodni, felállni (valamilyen butorba kapaszkodva), egy-egy lépést tenni, majd járni. Nekünk így ment a kislányunknak, és járt is 10 hónaposan, de ha csak másfél évesen jár egy baba, az se baj, mert akkor arra az időre érnek meg az izmai és az idegrendszere.
2009. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!