Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fontos lehet ez a részlet a...

Fontos lehet ez a részlet a teljes kórképéhez? Asztma

Figyelt kérdés
Kislányom asztmás. Amikor először voltunk, egy nagyon unszimpatikus, bunkó stílusú asszisztens kérdezgetett az előzményeinkről. Megkérdezte a szülés körülményeit, és hogy volt-e valami probléma a terhesség alatt. Én kaptam fenyegető koraszülés miatt tüdőérlelő injekciót, de akkor és ott ez nem jutott eszembe.
2013. febr. 5. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,nem tudom en sem lehet-e koze hozza,de az en fiam is asztmas es en is kaptam anno azt a bizonyos injekciot....
2013. febr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem legközelebb szólok erről a doktornőnek. Hátha van jelentősége.
2013. febr. 7. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok,nalam azt szoktak kerdezgetni,nyirkos-e a lakas,van-e padloszonyeg es dohanyzik-e valaki otthon.Meg h volt-e mar asztmas a csaladban.Az elsokre a valasz:nem,de tobb asztmas is volt,legtobben kinottek.Allitolag minnel fiatalabb korban lesz valakibol asztmas,annal nagyobb az eselye,h kinovi...Ebben bizunk mi is,nektek is ezt kivanom!
2013. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezek a kérdések felmerültek nálunk is. Meg hogy penészes-e a lakás, mivel fűtünk, stb.

Nálunk nincs a családban asztmás, nem dohányzunk, nem penészes és nem is nyirkos a lakás, nincs padlószőnyeg.

A kicsinek 10 hónaposan jött elő az asztma, a 4 éves nagyot most hordom kivizsgálásra, Ő is eléggé gyanús.

Én is kívánom, hogy a gyerkőcöd nőlje ki.

2013. febr. 7. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!