Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most utálta volna meg 2...

Most utálta volna meg 2 évesen a hálózsákot?

Figyelt kérdés
Lányom eddig hálózsákban aludt, de múlt éjszaka is felébredt és levette magáról és most sem engedte feladni. Ti mivel takarjátok be és hogyan öltöztetitek fel ennyi idős babátokat hogy ne fázzon meg?
2013. febr. 5. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán. Az én gyerekeim is kb. ekkor.

Mi úgy oldottuk meg, hogy kezeslábas pizsamát kapott, illetve egyik lányom azt sem viselte el, rajta egy kombidressz volt a pizsama alatt, hogy a dereka ne látszódjon ki.

Vettünk az IKEÁban felnőtt méretű paplant neki, azt az ágyában egyik oldalon és a lábrésznél begyűrtük a matraca alá. Így amolyan félhálózsák lett belőle.

Mindig egy necces tél volt, 3 évesen már magukra húzták a takarót, ha fáztak.

2013. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor úgy látom kénytelen leszek takarót venni én is :)
2013. febr. 5. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk kb 2.5 évesen utálta meg. Én is felnőtt paplanra váltottam, keresztbe takarom be, így ha forgolódik akkor is egy csomó anyag van még kétoldalt, alul meg még nem lóg ki a lába. 1-2 hét volt csak amíg mindig felkelt éjjel hogy ki van takarózva és nekem kellett betakarni. Ezután már megszokta és magától betakarózott.

Ja és a legjobb, rájöttem hogy a hálózsák okozhatta az addigi rossz alvását, mert miután lekerült a hálózsák sokkal jobban aludt, pedig én azt hittem a hálózsák milyen jó dolog, hát úgy látszik nálunk nem. Melege lehetett benne, vagy egyszerűen zavarta hogy rajta van, nem tudom.

2013. febr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyémnek három évesen volt egy ilyen időszaka, de mindig kitakarózott a takaróból, és fázott. A vicc, hogy visszatakarni se hagyta magát, mert "hideg a takaró". Egy - két hét után kérte vissza a hálózsákot.
2013. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!