Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rá mernéd bízni a férjedre a...

Rá mernéd bízni a férjedre a gyereket/gyerekeket kb 1hétig?

Figyelt kérdés
Éjjel nappal ő van velük,és csak magára számíthat bármi gond akad segítség nincs!

2013. febr. 5. 22:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze de mi az, hogy nincs segítség nem egy elszigetelt helyen él.

AZ anya is volt egyszer kezdő a gyerekkel.

2013. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Lényegtelen hol él!:) Csak kíváncsi vagyok ki mennyire bízik ilyen szempontból a férjében.

A segítséget úgy értem hogy nem tudja odaadni senkinek.

2013. febr. 5. 22:54
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy percig sem aggódnék. Jó pár anyuka is példát vehetne róla. Ezért is szeretem annyira.
2013. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 5 hónapos a kislányunk. A férjem 100%-osan el tudja látni. Rá merném bízni bármennyi időre, az más kérdés hogy iszonyúan hiányoznának mindketten, tehát remélem nem lesz szükség ilyesmire.
2013. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül rábíznám!
2013. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem viheti át az anyjáékhoz, akkor egy másodpercre se, ha van help, akkor igen.

Az ok, azt se tudja melyik a lány melyik a fiú ruhája(egyik rózsaszín a másik kék, de ez se megy...)

És ez csak a ruházat....

2013. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Mivel a legkisebb anyatejes,még nem,de ha pl.tápszeres lenne rá merném bízni őket.3 gyermekünk van.
2013. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze. 3 gyerekünk van és kicsik, de így is maximálisan azt mondom hogy igen. Simán belejött már annyira hogy megoldana mindent. Nekünk amúgy sincs senki, akire számíthatunk. (egymáson kívül).
2013. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%

Júniusban, amikor az 5. babánkat szültem a férjem vigyázott egyedül a 4 gyerekre. Idén júniusban, amikor a 6. babánkat fogom szülni, most is Ő fog vigyázni az 5 gyerekre abban a 3 - 4 napban.

Nem számíthatunk senki segítségére, de nem is kell.

2013. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen kéntelen is voltam már rá mivel egy hétig voltam kórházban. Igaz lehetett volna segítsége de csak annyit kért, hogy addig vigyázzon a nagyi a gyerkòcökre míg hozzám bejön mert ők nem jöhettek, én nagyon meglepődtem rajta, mert bár ha megkérem mindenben segít de magától nem szokta ezért összetörni magát.
2013. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!