Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rá mernéd bízni a férjedre a...

Rá mernéd bízni a férjedre a gyereket/gyerekeket kb 1hétig?

Figyelt kérdés
Éjjel nappal ő van velük,és csak magára számíthat bármi gond akad segítség nincs!

2013. febr. 5. 22:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Persze, rábíznám, nem egy elveszett ember, meg tudja oldani a dolgokat. Sőt, lesz is ilyen, én nyáron elmegyek tíz napra dolgozni elég messzire, de ilyen lehetőség nekem évente egyszer van, és nem kevés pénzzel jövök haza, amire meg elég nagy a szükség, pláne nyáron. Nem azt mondom, hogy szívesen hagyom itthon őket, de nem azért, mert aggódom, csak hiányoznak, mindketten, na meg én is hiányzom nekik. De abból gond nincs, hogy itthon ketten mit csinálnak, felöltözteti, elviszi oviba, megy érte délután, itthon is mindent meg tud oldani, csak néha rá kell telefonálnom, hogy ne felejtsen el mosni :D Mondjuk amúgy is felhívom őket szinte naponta :)
2013. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
A férjemmel születése óta együtt foglalkozunk a fiunkkal, sose jutott eszembe kételkedni abban, hogy megbízható-e. Férjem mindent meg tud csinálni nagyon szereti a fiunkat voltak mar nélkülem 1 napot, félnapot màr piciként is. Teljességgel megbízom benne. Bármikor bármeddig rábíznám, egyedül a ruha szín összeállítás nem passzol, ezert szoktam kikészíteni :) a párom remek apuka 100%osan miindenből kiveszi a részét.
2013. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szóval nem mindig passzol a szin osszeallitas de tobbsegben igen (előző)
2013. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Gondolkodás nélkül.

Az öltözésnél lenne egy kis gondjuk, apája nem mindig van képben, mit mivel kellene felvenni, no, de ez legyen a legnagyobb baj! Legalább egy hétig szendvicset meg sült krumplit ehetnének, nem nyaggatnám őket a levessel és a főtt étellel! :D

2013. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
ha semmi segítsége nem lenne akkor nem sajnos nem az az odafigyelő apuka ..simán el tv zik netezik mikozben a gyerek szétszedi a házat..bár még nem próbáltam ..nem volt még vele max fél napot egyedül de akkor is katasztrófa volt..
2013. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
71%

Lehet lepontozni, de a férjem 1,5órát sem hajlandó a gyerekeivel lenni. Lemértem! Születésnapomon eljöttem itthonról és másfél óra múlva leadta a mamának a gyerekeket. Nem csak az a baj, hogy lövése sincs mit is kell rájuk adni, hanem meg sem akarja találni a gyerekek szekrényét(lássuk be egy sarokszekrényt még a vak is megtalál, nehéz eldugni)

És amikor egy hétre rá volt bízva a fiam, mert a kicsivel bent voltam a khban, mínusz egy orr a gyereknek, mert figyelt rá, vagy vastagon a gyerek fején a fika rászáradva, mert minek megmosni, rugira(ez a pizsamája volt akkoriban) csak ráadott valami nadrágot, úgy hozta be a fiam.... Kaja: vajaskenyér, mert ő nem hajlandó főzni. Egyéb kérdés, hogy miért nem?

2013. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Én simán rábízom a gyerekeket. Az elejétől fogva közösen neveljük őket, van napirend, amit ő is ismer és tudja mikor, mit csinálok, csinálunk a gyerekekkel. A második babánk születésekor ő volt egy hétig a nagyobbikkal, tény, hogy az anyósom főzött rájuk, de ha nem lett volna anyós, akkor étterembe mentek volna napi menüre vagy én főzök úgy, hogy a fagyasztóból kivéve és átmelegítve legyen mit enniük. Hideg kaját tud készíteni (kenyér, kifli, felvágott, vaj, sajt, jogurt, kakaó stb. ). Fürdetés, öltöztetés, hajfésülés, sétálás, tisztántartás megy neki. Persze nem úgy néz ki a gyerek, ahogy egy nő csinálja, de nem is eszi meg a kosz és van tiszta ruha rajta, meg nem kócos. Tavaly novemberben be kellett feküdnöm kórházba, először úgy volt, hogy 5 napra, de csak kettő lett belőle. Minden gondolkodás nélkül rábíztam a gyerekeket. Volt biztosítva segítség, de nem vette igénybe. Szóval nekünk szerencsénk van, hogy ilyen férjem van.

a 26 - os válaszolót is megértem, sok ilyen apuka van, nem vagyunk egyformák. És én személy szerint biztosan nem fogom emiatt lepontozni. Inkább mondja ki az igazat és ne bízza rá a gyereket, mert ha tudja, hogy az apa nem látná el megfelelően, még baja is eshet a gyereknek.

2013. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Rá merném bízni,és rá is bíztam már többször... amikor a második kislányunkat vártam, akkor többször hetekre be kellett feküdnöm a kórházba, ő rendezte a nagyobbikat. Teljesen nyugodt voltam, mert tudtam, hogy maximálisan megbízhatok benne.
2013. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!

Én hál' istennek rá merem bízni a 3és fél éves lánykám az apjára! Most lesz így először - kb 2 hét és megszületik a kistesó- de így leszek nyugodtabb, mint hogy elvigyem a mamákhoz.

Imádják egymást, a férjem bármikor képes lefeküdni a szönyegre és babázik a gyerkőccel! Szakács, tehát a napi meleg étel is rendben lesz!

(megjegyzem azért az jól esik, hogy oda jön hozzám - hogy "anya. már kiszülethetne a kistesó hogy beférj velem a kádba.. ")

2013. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A 24 - nek a férj válasza:


Méghogy sült krumplit? :D


Rizses húst, paprikás krumplit és szószos tésztát ennénk, mert mind a ketten azt szeretjük. :P

2013. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!