Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rá mernéd bízni a férjedre a...

Rá mernéd bízni a férjedre a gyereket/gyerekeket kb 1hétig?

Figyelt kérdés
Éjjel nappal ő van velük,és csak magára számíthat bármi gond akad segítség nincs!

2013. febr. 5. 22:50
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Na igen ilyesmikre gondolok én is amiket az utolsó ír,és nincs HELP!:)

Elsőre én is azt mondanám hogy simán rábíznám a lányunkat az apjára,de aztán jobban belegondoltam.

Már ott gondba lenne milyen ruhát adjon rá,nem tudja megfésülni(inkább nem akarja),sokszor úgy kell neki mondani hogy mosdassa meg mossa meg a fogát adjon neki enni stb,ez csak pár példa. Nemrég lett szobatiszta a gyerek nem tudom mennyire figyelne rá,vagy ha netán beteg lenne hogy boldogulna?! És közben el kéne látnia az az otthoni alapvető teendőket is.

2013. febr. 5. 23:19
 12/30 A kérdező kommentje:
6-os ra gondoltam:)
2013. febr. 5. 23:20
 13/30 anonim ***** válasza:
45%

Nem segítség nélkül nem. Nagyon kevés türelemmel áldotta meg az ég, valamint nem elég következetes, nem bírná a stapát, és nem szeretném, ha a babómnak emiatt nagyobb stresszben kellene élnie akár 1 napig is, nem hogy egy hétig.

De egyébként boldogulna magával az ellátásával (valahogy), csak lelkileg nem adná meg amit én adok...

2013. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Néhány napra igen, egy hétre nem. Csak akkor, ha naponta ránézne valaki (hugom, anyukám, anyósom, sógornőm).
2013. febr. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

1,5 éves volt a lányunk, mikor 3 napra elmentem nyaralni Barátnőkkel.

Nagyon jól elvoltak!

Simán rá merem hagyni bármikor!

Nagyik 200-200 km, semmi segítség, felnőtt ember, boldogúl!

2013. febr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
64%
a gyerkőc kordában tartaná az apját, úgyhogy mostmár igen :)) tuti elfelejtené megmosni a fogát pl, de a gyerkőc szól. ha vmit nem tudna ,segítene neki, hol vannak a ruhák, ilyesmi... 4,5 éves a fiam, elég nagy ahhoz, h túlélje az apját :)) ha kisebb lenne nem hagynám, a férjem nem az a tipikus példaapa, bár sokat fejlődött már.
2013. febr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Egy korábbi válaszoló vagyok,az én férjem is össze nem illő vagy nem utcára való ruhát is simán ráadna vagy mondjuk nem a jó cipőt, a lány haját nem fésülné úgy vagy nem gumizná össze nagyrészt azt ennének amit szeretnek azaz tésztafélén, gyümölcsön meg krumplin élnének valószínű 1 hétig, esetleg nem mennének mindennap sétálni stb. tehát NEM ÚGY CSINÁLNÁ ahogy én, de azért ebbe még senki nem halt bele és komolyabb törést sem okozna egyiknek se sőt semmilyen törést se:) A gyerekek rugalmasak másrészt tudják hogy anyával ez meg az van, apával meg más.
2013. febr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Maximálisan. Nagyon jó és gondos apa, még sokszor túlzásokba is esik. :) Pl. simán fel tud öltözni a gyerek egyedül, ha apa ott van, akkor megkéri, hogy öltöztesse, természetesen meg is csinálja neki. :) 4,5 éves kislány anyukája.
2013. febr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rá merném, nálunk már a kezdettől fogva abszolút megosztott a gyereknevelés, nyilván szoptatni nem tudott (én sem sokáig sajnos), minden másban azonban aktívan részt vett. Nem jön zavarba, ha öltöztetni kell, vagy fürdetni, ágyba dugni a gyerekeket, netán enni adni nekik.
2013. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Persze! Fantasztikus apa, és mindent tud a gyerekekről. Semmi baj nem lenne.
2013. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!