Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 2 éves gyerek miért nem...

Egy 2 éves gyerek miért nem érti meg amit mondanak neki?

Figyelt kérdés

Napok óta megy a paláve hogy nem mehet fel az emeletes ágy tetejére.

Egyszerűen nem érti meg. Most komolyan néha azt hiszem hogy az én gyerekeim ennyire hülyék.

Nem tudom hol ronthattam el, eddig kábé 8x ra szedem le, és hiába mondom hogy NEM nyomatékosna hangosan tennap a seggére is kapott egy és csak megy fel mint a meszes.


Most süket vagy mi az anyám baja van hogy nem érti meg?


AMugy minden másban aranyos meg segít ez nem megy neki.


2013. febr. 6. 20:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2013. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet újat mondok, de két évesen kőkeményen dac, hiszti, felfedező, határvonal-huzigáló korszak van.

Csak nyolcszor szedted le? Én legalább nyolcszázszor mantráztam már el neki, hogy a kanapén miért nem ugrálhat. Szerinted? Ugrál.

Az én fiam is tündéri, okos, segítőkész (most még), de van, aminél egyszerűen becsukja a fülét.

Ez van.

2013. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Jégtánc ***** válasza:
100%
Most ebben a korban van.Feszegeti a kis határait.El kell neki magyarázni teljesen nyugodtan hogy miért nem mehet fel.Nyugodtan.Minél jobban tiltod,annál jobban provokál.A lényeg hogy sok türelem,és nyugodt légkör kell
2013. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

3as jót röhögtem köszi :D


ennyi kellett...csak már pipa voltam de nagyon...

2013. febr. 6. 20:52
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Á, tudom, milyen amikor kiborul az ember egy Tazmán ördög energiájú gyerek mellett.

Rendszerint ez van nálunk:

Kicsim, nem szabad, mert veszélyes! Dani, baj lesz ebből! Dani, anya szólt! Dani! Dani, azt mondtam, nem! NEM! NEEEEEEM! Daaaaaani! Hogy a viharos istenit a süket kis füleidnek, nem érted, hogy nem?!

2013. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

Van egy jó mód hogy leszokjon róla.

Az ütés semmit nem old meg, söt még rosszabb lesz töle a helyzet, felesleges a fenekét csapkodnod.


Egyszerüen közöld vele mikor fel akar mászni, hogy ha még egyszer felmászik akkor kirakod a szobából és nem játszhat veletek a szobában. Ne csúkd be a szoba ajtót csak tartsd távol. Ekkor el fog kezdedni hisztizni, és mond meg neki, ha nem mászik fel akkor vissza jöhet. HA megint felakar mászni akkor megint kirakod. ez kb 2-3x eljátszod vele és nem mászik fel. majd tuti késöbb megint próbálkkozni akar de akkor megint közlöd vele ha felmászik akkor kiteszed onnan. Hamar megtanulja, hogy nem szabad. ne üsd és ne csukd ki, csak ragd ki.

2013. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
amugy ez a dadás cucc ez se megrendezett....
2013. febr. 6. 21:00
 8/23 anonim ***** válasza:
Na már "alig várom" hogy mi is beleérjünk ebbe a korba... kitartást Nektek!
2013. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

én is ugy voltam az elsőnél amikor más gyereke nyomta a hisztit hogy húúú de fa.sza "bezzegazenyémdetündéri" hát ja...

volt még két hónapig :D Aztán hajam szála égnek áll

2013. febr. 6. 21:05
 10/23 Jégtánc ***** válasza:
Na majd mikor jön majd a kiskamasz, nagy kamaszkor:)))))
2013. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!