Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vásároltok és mennyiért...

Hol vásároltok és mennyiért ruhákat a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés

A kisfiam 92-es méretet hord. Eddig turkálóban és bababörzén vásároltam nagyobb százalékban neki (de egy bizonyos méret felett a szép dolgokat elkapkodják, agyonhasználtat pedig nem veszek), ezeken kívül pedig Tescoban és nagyon-nagyon jó akcióban a C&A-ban. Most nézelődtem a tesz-veszen, vaterán, de postaköltséggel nem nagyon találok olyat, ami megérné, meg félek a rejtett hibáktól is. Ha pedig találok a környéken, amit személyesen is át tudok venni, akkor az horrorárban van. 1-1 karakteres darabért picit többet is kiadok, de egy egyszerű felsőért, vagy nadrágért nem szívesen áldozok több ezer forintot.

Ti mennyit vagytok hajlandóak kiadni egy pólóért, nadrágért, pulcsiért?


2013. febr. 8. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A lányom 3 éves. 98-104-es méretet hord.

Tesco, Kik, bababizományi boltok, néha kínai. Webáruházakból nem merek rendelni.

Póló: használt 400-500,- új 1200-1500,-

Nadrág: használt 1000-1200,- új 2000-2500,-

Pulcsi: használt 1000-1200,- új 2000,-


Én amiből csak újat veszek (bugyi, zokni, harisnya, atléta, cipő), a többi dolog lehet használt (pulcsi, garbó, nadrág, kabát).

De amúgy sajnos a használt ruha sem olcsó már, mert én sem veszem meg ami szakadt, foltos.

Itthonra-oviba, tökéletes a használt ruha,mondjuk, most mi csak szinte új ruhákat vettünk az oviba neki. De már jártam úgy, hogy a turiban olyan szuper ruhákat szereztem, hogy mindenki ámult, azt itthonra nem adom rá.

2013. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nézzetek körül itt, kétszer rendeltem tőlük, érdemes!

[link]

2013. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szia! egy kisfiam van és megmondom őszíntén hogy álltalában bababoltban vásárolok,DE! Mindíg csak fél áron..Így nagyon szuper ruhákat kapok rá fillérekért..erre rájön kupon vagy törzsvásárlói esetleg és akkor még jobban járok. Hogy példát is írjak most végkiárusítják a téli kollekciót ezért szinte MINDEN 50%os volt..1700ért vetten kanz felsőt, pár ezerért sieste cipőt tavaszra, 1000ért 3pár vastag zoknit, meg alsónadrágot trikóval stb...én az ilyeneket vadászom és még egy ismeretlen ismerős van vidéken, onnan félévente jön egy kis használt ruha.:)
2013. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!