Mi ez a visszaeses?

Figyelt kérdés
4 honapja szobatiszta agytiszta lanyom ujra bepisil ennek 3 napja mar tart. Par napon belul megszuletik a tesoja tudja tisztaban van vele.nem banunk vele maskepp. Pelenkst nrm afok ra de mit csinaljak hogy vissza ne essen? 30 hos lany
2013. febr. 9. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szreintem a kistesó érkezésének tudata éppen elég ehhez a "Visszalépéshez", érzi, hogy már most nem csak körülötte forog a világ és Te, így kicsit "visszababásodik".

Ez megszokott jelenség, én azt gondolom, hogy ne keríts túl nagy "feneket" a dolognak, ha kell, adj rá leszoktató pelust, szerintem ha megszületik a kicsi és helyreáll az új rend a családban, akkor nem lesz gond:).

2013. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a tesó miatt van. Nemrég olvastam olyat hogy a 4 éves kislány cipelteti etetteti magát azt szeretné ha vele is úgy bánnának mint a kisebbel.
2013. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem a tesó miatt szorong szerinted, akkor egyszerűen lehet egy kis felfázás is, amiért gyakrabban jön a pisi is gyorsan, nem bírja visszatartani. Tél van,simán előfordulhat.
2013. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!