Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki magánbölcsibe adja a...

Aki magánbölcsibe adja a gyerekét, miből él hogy ki tudja fizetni?

Figyelt kérdés
Itt felénk 60 ezer kajával és sok gyerek jár egész hónapban.Mi bérlettel járunk,ami adott időn belül felhasználandó,így sem olcsó,de inkább ez mint az állami bölcsi.Csak érdekel hogy aki egész hónapot tud fizetni hol dolgozik.Én is ott akarok :)
2013. febr. 13. 21:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%

Ez mindenkinek a magánügye.Valahol apuka keres jól,van ahol a nagyszülők fizetik stb.

Én nem járattam magánbölcsibe a gyerekem-igaz bölcsibe sem-de ki tudtuk volna fizetni,mert a férjem elég jól keres,hitelünk nincs,és igyekszünk spórolni.Nekem sem rossz a fizetésem,és én egy német végnél vagyok fordító.

2013. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mivel ez anonim oldal,úgy érzem nem sértek senkit hogy kíváncsi vagyok.
2013. febr. 13. 22:05
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
orvos, politikus, ügyvéd, színész, informatikus.
2013. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Egy légiforgalmi irányítói fizetésből egy hatos iker is megoldható...
2013. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Végül nem adtuk be a gyerkőcöt, mert jött a kistesó, de ki tudtuk volna fizetni férjem fúrós fizetéséből.
2013. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Valamennyire Ti is megengedhetitek magatoknak, mivel csak pár napot jár a gyereked, gondolom gyeden-gyesen vagy még. Azért az sem lehet olcsó.


Kislányom is jár hetente 3x fél napot, ebéd után hozom el. Nem vagyunk milliomosok, de mivel állami bölcsibe esélytelen volt bejutni, játszótér messze van, így legalább gyerekek között van.

2013. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
10 teljes napot járhat 3 hónapon belül. Nem olcsó,de olcsóbb mint havonta 60 ezer.
2013. febr. 13. 22:16
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
És te mit dolgozol kérdező?
2013. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
6 éve vagyok itthon a gyerekekkel. De kérdésre ne kérdés legyen már a válasz.Úgy érzem kötekedést v cinizmust éreztek a kérdésemben, pedig távol áll tőlem minden ilyen.Szimplán csak kíváncsi vagyok.Mi olyan felfoghatatlan ebben?????
2013. febr. 13. 22:31
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Igen, olcsóbb. De 10 napot járhat csak, nem 20-22. Még szép, hogy olcsóbb. De nem értetted, hogy mire gondoltam. Ti úgy ki tudjátok fizetni, hogy Te valószínű nem dolgozol. Akkor annyira nem meglepő számomra, hogyha mind a 2 szülő dolgozik, ki tudják fizetni.
2013. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!