Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Több gyermekesek (2-3-4...

Több gyermekesek (2-3-4 gyerek)! Ti hogy oldjátok meg tankolásnál a pénztárat?

Figyelt kérdés
Néha a férjem nélkül kell mennem tankolni. 2 kicsi gyerekünk van, most várjuk a harmadikat. Ugye ti sem hagyjátok bent a kicsiket az autóban? Cipelitek mindegyiküket be a pénztárhoz?

2013. febr. 14. 11:21
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
0%

szerintem munkaelosztás, nálunk mindig a férjem tankol, ezt meg kell beszélni, hogy nem kicsi gyerekekkel kell tankolni menni, nálunk bevállt.


akár este is el lehet menni tankolni amikor otthon van a férjed, de azt irtad kell menned tankolni, mint akinek muszáj, ne haragudj, de nem muszáj, csak figyelmesség!

2013. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Mi egy hónapban egyszer teletankoljuk a kocsit és kész. Ilyenkor mindig együtt megyünk.

Nálatok nem megoldható a kevesebb tankolás?

2013. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es. A férjem tankol legtöbbször. De már volt, hogy muszáj volt nekem. Mivel többször is előfordul, hogy hét közben nincs itthon.

Egyébként a férjem - figyelmességből -, amikor tudja, hogy mennem kell kocsival következő nap, - figyelmességből - még este gyorsan elmegy tankolni, csak hogy nekem könnyebb legyen.


A kivételes esetekre vonatkoztatva tettem fel a kérdést, hogy vajon túlaggódónak számítok-e azzal, hogy kiveszem a kocsiból a gyerekeket

2013. febr. 14. 12:36
 14/25 anonim ***** válasza:
Én is bent hagyom őket a kocsiban. Nálunk 4,5 évig egy gyerkőc volt, addig legtöbb alkalommal bevittem magammal a shopba, míg fizettem, de úgy 5 éves kora körül mondta, hogy nem akar velem bejönni, inkább megvár kint. Azóta a nagy már 6,5 éves, a kicsi 2, kint várnak meg, és egymást szórakoztatják, míg fizetek.
2013. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 porcukormókus ***** válasza:
82%

Egy 20 es egy 5honapos gyerkocom van, eszem agaban sincs becuccolni veluk egy 3perces fizetes miatt. Viszont mindig bezarom az autot.

(nem tudom, minek- 2-3nap es maguktol visszahoznak oket! :))

2013. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én nem viszem be a lányokat, a nagyobb 5,5 éves a kisebb 2,5. Arra a pár percre amíg fizetek bezárom őket, de simán rájuk lehet látni. Sokkal nagyon tortúra, míg kiveszem őket, rájuk a kabát, bent pedig egyik sem állna meg mellettem, felesleges azért a pár percért rángatnom őket.
2013. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
58%

Mindig én tankolok, amióta megszülettek azóta is. Soha nem venném ki őket! Sőt, amikor beérünk a benzinkútra felhúzom az ablakokat, hogy ne menjen be a benzingőzös szag. Bár nem egy metropolitan ahol lakunk, nincs minden kútnál 30 autó. Max kettő. Rálátok, sietek. Ennyi. Kilopni mért lopnák ki őket? Ha látják az autónkat tuti nem fognak váltságdíjat követelni. Ha csak gyereket akarnak szerezni maguknak...hát rossz lóra tettek, még fizetnének is hogy visszaadják őket :)

2 fiús.

2013. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 porcukormókus ***** válasza:
100%
Ugy latom a tobbseg bent hagyja a kocsiban a gyerekeket, megis mi lettunk lepontozva.. Most akkor hogy is van ez? :)
2013. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint vagy mégis túlaggódós anyuka vagyok, vagy már túl sok kiszámíthatatlan - mondhatni őrült - embert láttam már...


Egyébként az enyémek 3 és fél és 2 évesek - bár azt hiszem, ebben a kérdésben ez nem oszt, nem szoroz.

2013. febr. 14. 14:15
 20/25 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként én sosem pontozok. Én csak válaszokat várok. Max néha zöld kézzel pontozok.
2013. febr. 14. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!