Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Több gyermekesek (2-3-4...

Több gyermekesek (2-3-4 gyerek)! Ti hogy oldjátok meg tankolásnál a pénztárat?

Figyelt kérdés
Néha a férjem nélkül kell mennem tankolni. 2 kicsi gyerekünk van, most várjuk a harmadikat. Ugye ti sem hagyjátok bent a kicsiket az autóban? Cipelitek mindegyiküket be a pénztárhoz?

2013. febr. 14. 11:21
1 2 3
 21/25 porcukormókus ***** válasza:

A munkamegosztas meg csak akkor mukodik, ha ketten megyunk a ferjemmel valahova. Akkor nyilvan egyikonk kint marad az autoban.

Nalunk mas egyebkent egy kicsit a helyzet, mert a ferjem 7napbol 5ot nincs itthon, vagy meg tobbet, szoval nekem muszaj kicsit onallobbnak lennem.

2013. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én is bent hagyom őket (2 és fél éves és 5 hónapos), hiszen ez max 3 perc, és rálátok a kocsira. Viszont mindig bezárom az autót. Csak akkor veszem ki őket, ha látom, hogy nagy bent a sor a kasszánál.
2013. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én benzinkúton dolgoztam évekig. Nem veszem ki a gyerekeimet az autóból. Én még nem láttam gyereket akit elloptak az autóból, viszont tudom milyen káros a levegő a benzinkúton. Egyébként amíg ott dolgztam talán ha egy anyukával találkoztam aki kivette a gyerekét.
2013. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"ugyi ti sem?" :)

De.

Bruttó 3 perc alatt lehet fizetni, addig csak nem lopják el a gyereket. Zárd rájuk az autót, vegyél el mindent, amivel kárt tehetnek magukban. És ne aggódj ennyire.

2013. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Soha nem veszem ki őket 5 és 2 évesek!


Egyrészt, mert kb 3 perc alatt végzek és rájuk látok, másrészt meg ha kiveszem őket, bemegyünk fizetni aztán vissza a kocsihoz, gyerekeket bepakolom, az min 10 perces procedúra és ha várnak mögöttem joggal anyáznak, én is azt tenném ha épp rohanósban vagyok.


Mindig rájuk zárom az ajtót, közben mesét néznek, vagy most már elszórakoztatják egymást!

2013. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!