Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a nagyobbam már ovis, a...

Ha a nagyobbam már ovis, a kicsi bölcsis és terhes vagyok újra de veszélyeztetettség miatt otthon vagyok, akkor ki kell vegyem a bölcsiből, oviból őket?

Figyelt kérdés
A nagy 4.5 éves, a kicsi 2 és még jövő szeptembertől is egy évet a bölcsibe jár(na) mert csak utána következő évben veszik fel az oviba (ezt már megbeszéltük a bölcsi vezetővel korábban).
2013. febr. 5. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Már miért kéne? Azért van a bölcsőde, óvoda, hogy legyen hová elhelyezni őket.
2013. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na de itthon "ülök" vagyis dehogy ülök, fekszek mert bevérzésem van. Nincs segítségem úgyhogy nem igazán tudnék ugrándozni hozzájuk ha itt lennének de félek hogy valaki majd értesíti őket hogy nem is járok dolgozni.
2013. febr. 5. 12:20
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Ne foglalkozz velük.

Még ha így is lenne, és otthon unatkozó milliárdos lennél, akinek egy szalmaszálat sem kell keresztbe tennie egész életében, akkor is jár az óvoda, bölcsőde.

Ez nem csak az anyagi vagy időhiánnyal küszködők kiváltsága.

2013. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Attól tartok hogy van rá esetleg vmi törvény vagy rendelet hogy ilyen esetben nem jár vagy hasonló tehát valahogy így szól a bölcsis ellátás hogy otthonában nem megoldott az ellátása a gyereknek, na most én ugye itthon vagyok, nem dolgozok. (bár munkaviszonyom fennáll és táppénzt kapok).
2013. febr. 5. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszélyeztetett terhes vagy akkor járhat a bölcsis is, az óvodásnál meg nem is kérdés.
2013. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
ne viccelj, kórházba küld az orvos, ha nem pihensz, hanem gyerekezel. Ne vedd ki őket és nem is kell kivenni, oviból meg szerintem nem is lehetne.
2013. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sem kell ezért kivenned bölcsiből, oviból meg pláne nem, de pl a barátnőm kisfiát kirakták a bölcsiből miután a tesó megszületett.
2013. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A kérdésedre bizonyára van törvényes válasz! Az intézmények értünk vannak, nem pedig ellenünk! Kérdezd meg a vezetőt, bizonyára tud válaszolni. Nem gondolom, hogy szimpátia, vagy éppen úri kedve szerint dönt két kisgyerek sorsáról.
2013. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!