Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólsz, ha a nagyszülő...

Mit szólsz, ha a nagyszülő felügyelete alatt baleset történik a babával?

Figyelt kérdés
Leesett az ágyról,a körülmények annyi,h elfordult egy kicsit..
2013. febr. 25. 14:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért az elég általános baleset, ha egy gyerek leesik az ágyról, sajnos tényleg elég egy véletlen pillanat és már meg is történik, ez nem a nagyi hibája, a szülővel is megtörténhet. Ezért nem haragudnék a nagyira...
2013. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan gyerek/baba, aki legalább egyszer ne esne le az ágyról... :)

Ne haragudj a Nagyira! Veled is megtörténhet még.

2013. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2 hónapos fiam kiesett a babakocsiból ahova be volt kötve és aludt anyósomék és mi is otthon voltunk csak a másik szobában,fene tudja hogy jött ki,vagy leesett az ágyról még a másik oldalról elvettem a cumit.Meg kiesett az elektromos hintából 6 hónaposan pedig be volt kötve kb 2 másodpercig nem néztem oda,mert becsuktam az ablakot.Csak azért szóltam a kedves anyósnak,hogy a 8 hónapos fiam a ki a bútorok mellett sétál kapja már el ha látja hogy eldől,ne koppanjon már a szegény gyereknek a feje a kövön,mikor ott ül mellette a gyerek meg fáradt.Szerencsére felfogta mielőtt bármi baja lett a fiamnak,azóta már 2 éves lesz hála Istennek nem lett baja ezektől a kis balesetektől.
2013. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Golan Trevize ***** válasza:

Mellettem sokkal több baleset érte eddig a gyerekeimet, mint a szüleim mellett, pedig ők is vigyáztak már rájuk eleget.

Feleségem anyjával viszont egy percre nem merjük egyedül hagyni őket.

2013. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ha tudod hogy nem mond igazat,és ismered őt,hogy annyira nem tudja felügyelni a gyereket,akkor ne hagyd ott.vagy tegyél meg a dolgok ellen mindent,pl vegyél oda is járókat,akár egy használtat,elég olcsón lehet kapni,és szögezd le hogy csak oda teheti le,onnét nem esik le,de ettől függetlenül,nem lehet úgy vigyázni rájuk,hogy ne történjen semmi baleset.tudom,hogy anyám mennyire felelőtlen,kés,gyógyszerek,veszélyes tárgyak,mind mind elöl születésétől kezdve,nem is vigyázott rá,csak max rövid idöre,akkor is biztonságba tettem a gyerkőcöt.nála még nem történt hála baj.
2013. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Semmit sem szólnék. Örülnék, ha lenne aki vigyázna rá.

A fiam még nem volt 5 hónapos, mikor csak addig nem figyeltem, míg megfordultam és a pelust a lábamnál lévő kukába dobtam, a fiam levetette magát az ágyról. Ketten aludtunk a franciaágyon, ő belül a fal mellett, mégis valahogy leesett (mai napig nem tudom hogy csinálta). Míg nem tanult meg lemászni (kb. 10 hónapos koráig) legalább 5ször tuti leesett.

Kb. másfél éves korában a nyuszimotorral úgy elesett, hogy rohantunk vele a kórházba, az egyik foga visszacsúszott az ínyébe, a szája belül felrepedt, 1 hétig csak pépeset tudott enni. Én ültem a francia ágy végében, ő odamotorozott és a lábam előtt esett el ilyen szerencsétlenül, tőlem kb. 20 centire. Ez van. Ilyenek a gyerekek.

2013. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kedves 8as, mit jelent az hogy "2 év alatt jött rendbe" :O ?
2013. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Sajnos apósom már csak ugy hívja a "papa nézel egy kicsit a gyerekre" mondatomat hogy "elátkozott mondat" :D Jó mi? Valahogy amint kimondom ezt holott addig is néz a gyerekre, rögtön elesik, le esik beszorúl stb... történik :D Ez Murphi törvénye. Nem szólok soha mert a papi jobban le van fehéredve mint a gyerek :) Így mindig papit vigasztaljuk a gyerekkel :D
2013. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A lányom egyszer esett le az ágyról, épp az apja volt vele. Szóval ez bárkivel előfordulhat. A lányom mondjuk 4 hónapos volt, és apa azt mondta "nem gondoltam, hogy le tud esni". Egy pillanatra félrenézett, és már meg is volt a baj. Ne hibáztasd a nagyszülőt, tényleg előfordul bárkivel.
2013. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Te tudod mennyire megbízhatóak a nagyszülők. De! Egy leesés a felnőtt felügyelete mellett is előfordulhat simán!!!!! Még csak nem is kell a fejét elfordítania, olyan iszonyat gyorsan tudnak lefordulni, hogy annyit sem tudsz tenni, hogy elérd a kezeddel! Szóval én alapban nem hibáztatnám a nagyszülőket, mert ez bárkivel bármikor előfordulhat. 4,5 éves kislány anyukája.
2013. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!