Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólsz, ha a nagyszülő...

Mit szólsz, ha a nagyszülő felügyelete alatt baleset történik a babával?

Figyelt kérdés
Leesett az ágyról,a körülmények annyi,h elfordult egy kicsit..
2013. febr. 25. 14:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hetes lehettem, amikor anya elfordult egy pillanatra és már le is estem.:) Semmi bajom sem lett, de anya órákig zokogott mellettem.:) Szerintem sem kell ebből nagy ügyet csinálni, fog az a gyerek még nagyobbat is esni!:)
2013. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

azért, hogy leesett az ágyról, mert anyósnak a kakás pelenkát ki kellett gyorsan dobni, még nem szólok semmit. de az, hogy kitolja az autók közé a gyerekkocsit, mert majd megállnak, azon vergődtem egy sort... de anyám se különb, nálunk a városban nem ismeri ki magát, elmentek sétálni, és a fő utcán nem tudta melyik irányba kell menni, kitolta az útra, hogy majd úgy tájékozódik... a kamion megállt, és megvárta, míg anyám levánszorog az útról a gyerekkocsival... :(

az egy dolog, hogy én magamat felakasztanám, ha a gyerekemet az én gondatlanságom miatt éri komoly baleset (pl elüti az autó), na de gyilkosságért ülni nem szeretnék semmiképp...

2013. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!