Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elhoznátok a bölcsiből, csak...

Elhoznátok a bölcsiből, csak hogy az apjával lehessen?

Figyelt kérdés

Az exem mondta, hogy jövő héten nem ér rá pénteken csak 5-ig, szombat vasárnap egyáltalán nem. És kérte, hogy pénteken ne menjen a gyerek bölcsibe. Ezt nem engedem, ne szokja meg, hogy ha apa gondol egyet, akkor nem kell menni. Felmerült, hogy akkor ebéd után hozzam el.

Szerintetek?


2013. febr. 25. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megengedném, hogy egész nap vele legyen. Egy ilyen kis gyerek még nem nagyon fogja fel, hogy péntek, vagy szombat van. Az szerintem sokkal jobban megkavarhatja, ha ebéd után kivételesen elhozzátok.
2013. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az elsővel
2013. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek nagyon igaza van. Nem tudja még a napokat, viszont ha ebéd után elhozod, akkor az megmarad benne, és esetleg máskor is kérni fogja.

Elég az, hogy a mai napot apával fogja tölteni és kész.

2013. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az a jobb, ha be sem megy, mert még nem tudja mi a különbség a hétköznap és hétvége között. Rosszabbat teszel, ha ebéd után elhozod. Egyszer tehetsz engedményt a párodnak, de beszéljétek meg, hogy ne legyen rendszer belőle, alkalmazkodjon ő is a gyerekhez, mert ő a legfontosabb.
2013. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor lehet, hogy most az egyszer engedek. :)
2013. febr. 25. 21:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is elengedném apával!


Én az 5 évesemet mai napig van, hogy nem viszem oviba, na nem rendszeresen, de 2 hete pénteken pl tortát sütöttem apukámnak, és nagyon szeretett volna részt venni benne, így hát itthon fogtam! :) Semmi gondot nem okozott, még neki sem, pedig ő azért nagyjából már tisztában van vele, hogy azért pénteken ovi van.


Viszont ahogy előttem is írták, az pl, ha ebéd után hozod el, nagyon megmaradhat benne, én is belestem párszor ebbe a hibába, volt, hogy gondoltam egyet és elhoztam délben a lányomat. Na Ittam is a levét utána, mert állandóan hisztizett, hogy hozzam el ebéd után. Azóta nem csinálok ilyent, akkor inkább nem viszem egész nap, ha valami program van, de mondom ez nagyon ritka, kb 2-3 havonta 1 nap.

2013. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megengedném hogy bölcsi helyett inkább apával legyen.
2013. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán.Ha nagyobb lesz is megérti hogy nem rendszeres.Jobb lesz mindenkinek hidd el :)
2013. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem is a kicsi miatt aggódom, inkább apuka miatt. Ő nehezebben érti meg, hogy ez ne legyen rendszer. :D

De köszönöm a válaszokat, aznap egész nap apával lehet.

2013. febr. 26. 08:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól döntöttél:).

MI azért "szoktuk" a kislányunkat pénteken "kivenni" kéthavonta egyszer mert az összes nagyszülő nagyon messze lakik, és annak semmi értelme ha szombaton indulunk, délre odaérünk, vasárnap délben meg már jöhetünk is haza. Ilyenkor én el szoktam mondani a kislánynak, hogy most hosszabb lesz a hétvége, mert megyünk nagyszülőzni:).

Az exed pedig felnőtt ember, remélhetőleg megérti, hogy nem akarsz ebből rendszert csinálni, ez most kivételes alkalom.

2013. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!