Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek elmehetünk a...

Szerintetek elmehetünk a játszótérre?

Figyelt kérdés
Faluban élünk, nálunk már nincs játszótér, mert a kisebbség szétszedte, és újat nem akarnak építeni. De 8 km-re a legközelebbi faluban van játszótér. Szerintetek használhatjuk mi is? Nem fognak kinézni, hogy nem vagyunk oda valók? Nagyon kis falu, 5 rövid utca van benne, egy bolt egy kocsma. Mindenki ismer mindenkit. Nem fognak megszólni, hogy nem ott lakunk?
2013. márc. 2. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem hiszem. bár mi pestiek vagyunk, de mi pl a fél városon átmegyünk az egyik játszótér miatt, pedig itt is van :)
2013. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Te megszólnál valakit, aki másik falu játszóterére megy? Dehogy fognak, menjetek nyugodtan! (Ha esetleg mégis megszólna valaki, akkor az csak magát minősíti.)
2013. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

:)

Nem, nem fognak kinézni. Hacsak nem bolondok.


Elképzelem itt Bp-en, hogy körzetekbe sorolnák a lakosságot, ki melyik játszóra mehet :) Kihirdethetnék az önkori honlapján, mától a Tinódi tér körzete ez és ez, a Ferenc tér körzete ez és ez :D


Nem tudom, lehet, hogy falun kinéznek ilyesmiért, én ezzel tutira nem foglalkoznék. Végül is nyilvános közterület vagy mi, rendeltetsszerűen használjátok, szóljon már be valaki, nem teszi zsebre a válaszomat.


Különben én pl föltaláltam a játszótérturizmust :) kinézem a neten a legjobb játszókat és már megyünk is. Már kerület, más város, nem számít.

2013. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fognak megszólni, nyugodtan menjetek. Sőt még új barátokat is szerezhettek!
2013. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én félek a megszólástól, itt nagyon rosszindulatú emberek vannak. Remélem a másik faluban nincsenek.
2013. márc. 2. 12:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
OFF: a harmadiknak: úgy tűnik ugyanazokra a játszóterekre (is) járunk. Mi a nyolcadik kerületben lakunk, de időnként áttévedünk az Üllői másik oldalára. (És még nem néztek ki.)
2013. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is egy kis faluban élünk. A mi játszóterünk is hasonlóképpen végezte. A csúszda az ami még használható. Hinta-homokozó szerencsére van itthon.

Szerintem ki nem fognak nézni a másik faluban, csak megbámulnak, ha tényleg ilyen kicsi a falu. Minket legalábbis akik nem ismernek mindig kikérdeznek, hogy kik vagyunk, ha átmegyünk valamiért valahova :) Illetve tudom hogy nálunk is minden nénike dugja a fejét, ha a szomszédban idegen autó áll. De ezzel ne törődj.

2013. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Direkt örülni fognak, hogy van kivel beszélni.


De mondd csak, te állandóan úgy akarod élni az életed, hogy ki mit szól hozzá? Az nem egészséges... Főleg, ha a gyermeke(i)d érdekét nézed.

2013. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom, rossz szokás. Sajnos.
2013. márc. 2. 12:30
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ebből gond, mivel közterület, és bárki használhatja.
2013. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!