Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már valaki kisgyerekkel...

Volt már valaki kisgyerekkel (kisgyerekekkel) hajóúton? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Direkt tettem ide, a kisgyerekes kategóriába, nem az utazáshoz, kérem, ne tegyék át!

2013. márc. 6. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen hajótúrta készültök?


Mi Maldív szigeteken voltunk, ott csak kicsi hajókázás volt, meg elmentünk egy 1 napos hajókirándulásra is akkor 14 hós lányommal.

2013. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagy tengerjáró hajóra gondoltam. Pl. amelyik egy éve zátonyra futott.

Azért a Maldív-szigetek se lehetett egyszerű, elsősorban a repülőút miatt.

2013. márc. 6. 12:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a 1,5 évesemmel voltunk Földközi-tengeren, a nyugati rész hajóztuk be 7 nap alatt, nagyon élvezte, főleg a Fisher-Price szobát... :) Az étel szuper, mint az ilyen utakon általában, a levegő nagyon jó, ehhez mérten nagyokat aludt, minden kikötőben kiszálltunk, szétnéztünk, kerestünk játszóteret. A ti hozzáállásotokon múlik, hogy hogyan érzi magát. Mi előtte 4 napot várost néztünk vele Rómában, és ott sem volt gond, a VAtikánban is kitaláltunk neki érdekes meséket és kerestük az állatokat a képen. A tereken megengedtük, hogy pancsoljon a szökőkútban . Szóval ha ti mennétek vigyétek magatokkal, jó lesz!!!
2013. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok,


igaza van a másodiknak. attól függ ti mennyire érzitek jól magatokat.


a maldív útban az is nehézség volt, hogy 10 hetes terhes voltam.


most már 2 gyerek van, idén már semmi képpen sem indulunk el négyesben. idén visszük anyósomékat és sógoromat is. én is akarok pihenni. olyan heylere megyünk ami egy apartman falú (németország), és midnen a gyerekekért van. Apósom tud a tóban horgászni, mi meg kikapcsolódni.

2013. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A helyzet annyival bonyolultabb, hogy 4 gyerekünk van. 6 éves a legnagyobb, fél a legkisebb. A férjem szerint őrültség ilyen kis gyerekekkel bárhova is menni. Én nem látom olyan megoldhatatlannak, de ha tényleg szenvedés lenne, akkor nem érdemes annyi pénzt kiadni az útért. Voltunk már ilyen hajóúton, de csak kettesben.

Utolsó, én 9 hetes terhesen voltam a Maldív-szigeteken! :)

2013. márc. 6. 13:21
 6/11 anonim ***** válasza:

elsö vagyok megint.


én tuti nem indulnék neki 4 gyerekkel egyedül segítség nélkül.

én a maldív szigeteken is érzetem, hogy azért nem volt olyan felemelö érzés mint amikor gyerekmentesen voltunk pl karibszigeteken.

persze jó volt, de kettesben nem mehettünk be a vízbe, éjszaka a bárban nem ücsöröghettünk...


idén azért is szoltam jó elöre anyósnak és sógoromnak, hogy idén csak is velük. ök unokázhatnak, én meg pihenhetek. és azért is válsztottunk olyan helyet ahol a gyerekeknek van mit csinálni.

2013. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én floridában voltam óceánjárón egy hetes Bahamas körúton egy 4 évessel és egy 13 évessel. Szuper volt,sokkal nobb,mint mikor kettesben voltunk,akkor unalmasabb volt:) most a két gyerek nem hagyott unatkozni egy percet sem. Én szeretnék kipróbálni egy európai hajóutat is,nagyon szeretem ezeket a kirándulásokat,különleges,több helyet láthatok egyszerre,hisz sok helyen kitesz a hajó, ha mentek,akkor jó utat és időtöltést Nektek:)
2013. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha a legkisebbem 4 éves lenne, nem gondolkoznék! :)

Mi is nagyon szeretjük a hajóutakat, csak hát a pici még nagyon pici, és így nem tudom, mennyire lenne élvezhető a nyaralás.

Lehet, hogy viszünk valakit mi is magunkkal, ez jó ötlet!

2013. márc. 6. 14:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Befizettünk, úgyhogy megyünk! :)
2013. márc. 20. 14:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Szép utat nektek!
2013. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!