Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a Liliputi...

Mi a véleményetek a Liliputi puhatalpú cipőkről?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Rám kicsik.
2009. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz szépen!
2009. szept. 12. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Nekem abszolut nem szimpatikusak. Nekem olyan tulsagosan modern, hiper-supernak reklamozott cipoknek tunnek.

En inkabb maradok a Clarks-nal.

2009. szept. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 19 hónapos és majdnem csak ilyenben járatom, kivéve, ha sokat gyalogol betonon. A pediped annyira nem vált be, mert csúszik, így csak játszótérre adom rá. A lábnak nagyon jó, ha sokat mezitlábazik valaki egyenetlen talajon.
2009. szept. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szuperek!Igaz nekünk nem a liliputi volt,hanem egy olcsóbb változata!De amíg nem járt a kisfiam csak ebben volt még a játszótéren is,imádta.Könnyen és kényelmesen tudott benne mozogni!Mondjuk hosszabb utcai viseletre nem ajánlanám.Tehát ha a gyerek sokat sétál betono,járdán stb..oda már egy jó minőségű gyerekcipő kell.De természetes talajra kiváló!Az én fiamnak így 13 hós koráig nem is volt más cipője csak puhatalpú!
2009. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Az utcán nem használható, akkor minek? Otthon úgyis mezítláb, zokniban, mamuszban van.
2009. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kint nem adom rá mert teljesen leveri pillanatok alatt, meg a talpa is elkopik...ahhoz "kicsit" drága...

Kintre Clarks-unk van.

Amúgy meg imádom, jobb mint a bárhol kapható kétségtelenül édes, de egyáltalán nem kezdeti járkálásra való kis papucsok, ormótlan mamuszok, amiben csak csoszog a gyerek.

Nekünk idebent nagy felületen járólap van nyáron is elég hideg van rajta, úgyhogy nekünk benti cipő.

Puha, bőr, olyan mint egy zokni lenne rajta, mégse csúszik el benne, és nem izzad bele a lábikó.

A szomszéd kölök bölcsibe váltócipinek hordja pl.

2009. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!