Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt, akinek 15 hónapos kora...

Anyács kérdése:

Volt, akinek 15 hónapos kora körül risztott a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
15 hónapos múlt a kislányom, eddig sosem riasztott a légzésgfigyelő, de az utóbbi héten 2 éjszaka is risztott. Volt, hogy egymás után kétszer. Mikor berohantunk hozzá, természetesen lélegzett, sőt, fel sem ébredt a riasztásra, villanykapcsolásra. Nem tudom eldönteni, hogy kell e félnünk (orvosunk szerint nem).

2013. márc. 6. 20:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Angelcare ac100unk van.
2013. márc. 6. 20:23
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Eleve ennyi idösen már felesleges, de ettöl függetlenül nagy valószinüséggel valahol a közelben van egy másik készülék, amivel zavarják egymást, és azért riaszt - nem pedig a gyerekkel van akármi is.
2013. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de eddig egyszer sem riasztott, már gondolkoztam is rajta, hogy megválok tőle, erre tessék.

Elemcsere nem segített, eltelt pár nap és újra riasztott. Megigazítottam, Érzékenyebbre állítottam, most várok. Volt itt a környékünkö n sajnos, akinek ilyen nagy korban sajnos valódi riasztása volt.

2013. márc. 6. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont ezért használtuk 2 éves koráig ! Elfér ,nem ?
2013. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát persze! Csak mivel eddig nem volt ilyen problémánk, és a doktornéni is megerősített, hogy nem kell már ettől tartanunk...
2013. márc. 6. 20:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én biztosan használnám még ! Nekünk például simán 2 éves koráig javasolták is ! Inkább legyen ott mint ne !
2013. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 érzékelő lapos modell? Mert ha igen, akkor azt nézd meg, hogy a 2 lap közötti csatlakozó nem jött e szét, nálunk emiatt volt riastás, emrt ugrált az ágyban és szét jött.
2013. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

MI is 2,5 éves koráig használtuk, és volt ez idő alatt pár riasztás. Azt nem tudom megállapítani, hogy tévesek voltak e vagy sem, de mitől lettek volna tévesek?


Engem megnyugtatott, elfért mint ahogy egy másik válaszoló írta, akkor miért szedtem volna ki alóla korábban? Mert van aki azt mondja, hogy felesleges?

Inkább egy dologgal több, de akár életet menthet és nálam ez a fő szempont.


Igen, lehetett valós riasztás is!

2013. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Beszéltem az AC ügyfélszolgálattal, és az instrukciók alapján du leeellenőrzöm, hogy nem ment e tönkre.

2013. márc. 7. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!