Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kislányom mikor...

2,5 éves kislányom mikor valami nem tetszik neki, pl. ha rászólok valamiért, akkor elkezdi egymás után gyorsan kinyújtogatni a nyelvét és hangot ad ki hozzá. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért csinálja, egyébként okos, kiegyensúlyozott kislány, de már ott tartok, hogy nem merem fegyelmezni, mert akkor elkezdi ezt csinálni. Máskor nem nyújtogatja egyébként. Tapasztalt már valaki ilyet?
2013. márc. 7. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsúfol ennyi!!! Valahonnan látta nem jár bölcsibe??
2013. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én 3 éves fiam is ezt csinálja és ilyenkor én is megkérdőjelezem az értelmi képességét...

Nyugis gyerek amúgy, csendes,már-már komor és el is kényeztettük ,meg az egész család,mivel egyke,egyetlen unoka...stb és nehezen tűri a fegyelmezést, nevelést mert óriási akarata van.Én úgy gondolom,hogy frusztráció.Egyszerűen nincsenek még meg az eszközeik arra,hogy kell feldolgozni a rázósabb szitukat, nehezen is tűrik a korlátokat.Majd leszokik róla.Mi sokat törtük rajta a fejünket a férjemmel és elhatároztuk,hogy nincs (tényleg nincs) kiabálás, és igyekszünk türelmesebbek lenni.Ha felemelem a hangom,annak nyomós oka lesz.Mostanában sajnos türelmetlennebb voltam vele, ezt érezte is,és gondolom érzékenyen érintette,félt.Sajnáltam is emiatt...most már jobb a helyzet, lekopogom,de egy ideje nem volt nyelv öltéssel párosult artikulátlan üvöltés.

2013. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is csúfolódik és tuti tanulta valahol (bölcsi, játszótér, mese), majd leszokik róla. Az enyém meg "morog" vagy "sziszeg", mint egy dühös macska, ha haragszik rám.
2013. márc. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!