Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereketek hányévesen és...

Gyereketek hányévesen és hogyan szokott le a pleusrol?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
1,5 korában megvettem 1 bilit,mert nagyon tetszett.(egyébként máskor is megvehettem volna,később,nem egy extra darab)19 hónaposan ő szólt,hogy odaakar pisilni,utána fokozatosan elhagytuk a pelenkát,2 éves korára ágytiszta is lett.
2013. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
annyit kihagytam,hogy a kakilás hamarabb ment neki biztonságosan a bilibe.A pisi néha becsurrant.
2013. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*1,5 éves
2013. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jobb idö volt és kiengedtem pelenka nélkül jatszani.Bepisilt kb 3-szor,ugye szomszedok elött.Szègyellte magàt ,és mikor pisilnie kellett szolt.Furcsa hogy egyböl èjszaka is tiszta volt.sosem pisilt be èjszaka.3 éves vilt akkor.Ma màr 4.Kisfiam lanyommal ellentetben nem ohajt pelenka.nélkül maradni.Vele is probalom nyàron.(szinten akkor lesz 3
2013. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meleg volt, levettem a pelust. 1. nap összepisilt mindent, 2. nap a kaki a bilibe ment (onnantól az mindig csak oda), pisi felénél jelzett, felénél csak nézte, ahogy csurog, aztán egyre többször jelzett (ekkor volt 20 hónapos, még nem beszélt). 2 hét után elhagytuk a déli pelust (nem volt baleset).

3 hónap múlva elhagytuk az éjjeli pelust is, nem volt baleset.

2013. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek csodás.Az én fiam 2éves amikor kisebb volt mindig mondta hogy kakilni kell és szaladtunk is de ez valahogy kimaradt nem szol bekakil pisinél nem is szol nem tudom miert lehet ez?

Bilikét nem használunk wc.re vettunk neki szukitot lehet hogy azt nem szereti és azert ?

Annyira buszke voltam rá hogy olyan pici és szol hogy kakilni kell most meg hogy 2 éves belengedi nagyon ritkán szol csak.Mit tegyek szerintetek?volt már pelus nélkul is itthon de ha bepisil akkor simmán leveti és kész

2013. márc. 11. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is 2 évesen kezdtük, de csak most, 3 éves korára jutottunk el oda, hogy talán-talán szobatiszta, legalábbis egyre gyakrabban szól. De ha valamibe nagyon belemélyed, simán bepisil. A kaki meg még mindig csak pelusba, valahogy nem tudom elképzelni, hogy egyszer az életben leszokik róla. :(
2013. márc. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiam két és fél éves volt. Előtte sírva tiltakozott a bili és a WC ellen is. Egyik este fürdés után szólt, hogy pisilnie kell. Onnan szobatiszta lett, bár bilibe soha nem végezte a dolgát és szűkítőt sem engedte a WC-re. Szóval nálunk nem volt átmenet, nem tudom, hogy mi hozta meg a szobatisztaságot nála.
2013. márc. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiamat egyáltalán nem lehetett rávenni, hogy kipróbálja a bilit.

Úgyhogy kivárásra játszottam.

2,5 hónappal a 3. szülinapja előtt pancsizott a gumimedencénkben, amikor kijött rá akartam rakni a pelust, de közölte, hogy kisgatyát kér.

Aznap folyton bepisilt.

Másnap szólt előre és ment a wc szűkítőre.

1 hét múlva utaztunk Balatonra és ott már gyakorlatilag szobatiszta volt (az autóútra se adtam pelust)

Pár hét még kellett, hogy meggyőzzem a kaki is mehet a wc-be.

2 hónap múlva éjjel is szobatiszta volt.

2013. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!