Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lányotokkal milyen...

2 éves lányotokkal milyen szerepjátékokat, történeteket játszotok? Adnátok ötleteket? Kezdek kifogyni belőlük, kellene valami újdonság!

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan csak szerepjátékok, de én mindig az Anya taníts engem című könyvből nézek elfoglaltságokat. Jön a tavasz lehet majd utazgatni, nagyokat sétálni, bevásárolni.
2013. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van és fél évvel nagyobb, de nagyon szeret a legóemberkéivel ebédelni, állatokat etetni, játszótérre menni, focizni, virágot locsolni, autózni, kirándulni, tüzet oltani, bölcsibe menni busszal vagy szánkóval, lépcsőzni, ahonnan leesnek és jön a doktor néni... Aztán még szeret boltosat játszani, ahol vagy ceruzákat vagy kisautókat vagy zöldséget árul.Kenyeret vagy sütit sütni. És szeret még cirkuszi mutatványokat előadni, sátrat vagy barlangot építeni a takaróból meg horgászni a lavórban :) Sokszor meg a meséket játszuk el, amiket épp nézett vagy olvastunk.
2013. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ui: az túlzás persze, hogy eljátsszuk, csak ötletet veszünk belőle. Pl. múltkor Bogyó és Babóca után szabadon az ágyneműből épített homokvárat az ágyon vagyis a homokszigeten. :)
2013. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 éves fiam kedvenc szerepjátéka: leesik - nagyon óvatosan - a motorról (motorbaleset), és kiterül. Én megtalálom, kérdezgetem, hogy mit ütött meg, ő elsorolja, és elmegyünk a doktornénihez...

...ja és mindig felvesz egy sapkát (bukósisakot) a motorozás előtt :)

2013. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam vándorló árus:) Jár körbe a lakásban, és kérdezgeti: "Ki kér könyvet? Ki kér autót?"

Mi pedig vásárolunk:)

2013. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyém csakmásfél éves, de mi etetünk embert, állatot, eldugom- megtalálom :)akár saját magát is jól eldugja, fodrászkodunk, teázunk....a mindennapi élet siuációkat játszuk el.
2013. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!