Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok mit hoz majd a nyuszi?...

Nálatok mit hoz majd a nyuszi? Csak jelképes csokifigurákat, vagy nagyobb ajándékot is?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy szokott lenni (4.5 és 3 évesek), hogy kidíszítjük a lakást és ha van már zsenge fű, akkor szedünk és kibélelünk kis kosárkát a nyuszinak,(vagy rafiával stb)és a nyuszi reggelre ebbe hoz némi csokit, általában egy db minőségi nyuszit és 1-2 db kindertojást, plusz mivel szeretik az aszalt gyümiket nagyon, ezért egy-két féle ilyet is. Délután elmegyünk meglátogatni a mamáékat és ott van keresgélős-móka, icipici csokitojásokat, kis matricákat vagy néhány apró kis bizgentyűt tudnak összeszedni a kertből. Semmi extra nagy ajándék nem szokott lenni, bár tavaly kaptak 1-1 szép mesekönyvet is, ám idén szűkösebb a keret - dehát úgysem ez a lényeg, hanem a "körítés", élvezik minden percét a készülődésnek, tojásfestés, sütisütés, locsolóvárás stb. :)

Nagyon fura - pont a minap gondoltam bele -, hogy kicsiként szerettem a húsvétot, aztán maikor a varázs elmúlt utáltam az egészet, mert borzasztó visszásnak éreztem hogy apáméknak-rokonoknak csak az ivászatról meg a habzsidőzsiről szól... fiatal felnőttként nem foglalkoztam az egésszel, de most, hogy kicsi gyerekeim vannak, megint szeretem a húsvétot :)

2013. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kis csoki meg valami kisebb játék. Többször találkoztam ezen az oldalon azzal, hogy egyesek elítélik, ha valaki húsvétra ajándékot vesz, de őszintén szólva én egy jópofa játéknak több értelmét látom, mint mondjuk annak, hogy egy raklap csoki összegyűljön, ahogy történt ez mikuláskor, ezt most szeretném elkerülni.
2013. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anyács ***** válasza:
Csokoládé lesz, emellé kap még egy kis nyári strandpapucsot, meg nagyszülőktől könyveket, meg a nyári szandit, de azt úgysem fogja értékelni. 16hónapos
2013. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 20. 19:32
 15/15 anonim ***** válasza:
4 és fél évesem biciklit kap, mert kinőtte a másikat. Ha nem kéne nagyobb bicikli, akkor csak édességet és valami kisebb játékot kapna. Az 1 évesem egy kis játék babakocsit kap.
2013. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!